![В Запорожье будут судить предательницу из Бердянска](/images/news/2023/08/327426.png?1692016290)
Наталію Романько, яка очолила сільські ради Троян і Дмитрівки Бердянського району, судитимуть за держзраду
Жовтневий районний суд Запоріжжя погодив застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо колабораціоністки з Бердянського району, яка пішла на співпрацю з окупантами та очолила сільську раду.
Про це повідомляють у реєстрі судових рішень. Згідно з матеріалами справи, уродженка с. Трояни, Бердянського району Наталя Романько погодилася на пропозицію представників військової окупаційної адміністрації рф Бердянського району та добровільно обійняла посаду "в.о. заступника голови Дмитрівської ТО. Вона здійснювала загальне управління незаконним органом влади, організовувала та керувала роботою з формування структури, комплектації, штату підпорядкованого їй органу, надавала безпосередню допомогу представникам окупаційної влади у впровадженні програм соціально-економічного та культурного розвитку на території с. Андрівка і с. Андрівка. Андрівка та с. Андрівка. Андрівка та с. Трояни Бердянського району, організувала та провела збори викладачів закладів освіти у місцевій школі, з метою агітації вчителів щодо співпраці з державою агресором, також сприяла у впровадженні освітнього процесу в с. Андрівка та с. Трояни Бердянського району, а також сприяла у впровадженні освітнього процесу в с. Андрівка та с. Трояни Бердянського району. Трояни Бердянського району, а також сприяла у впровадженні освітнього процесу в с. Андрівка.
Свідки підтвердили, що підозрювана співпрацює з російськими окупантами та обійняла посаду "сільського голови с. Андрівка та с. Трояни Бердянського району". Андрівка та с. Андрівка". Андрівка та с. Трояни" Бердянського району.
Оскільки підозрювана переховується від органів слідства та суду, то кримінальне провадження здійснюють за спеціальною процедурою. Прокурор у суді просив підтримати клопотання про застосування до жінки запобіжного заходу у вигляді тримання в СІЗО, одразу після затримання.
Розглянувши всі обставини справи та наявні ризики, суд задовольнив клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для Романько.
Нагадаємо, суд заарештував воєнкома із Запоріжжя, який допомагав криміналітету уникати мобілізації.