![Гаулейтера Мелитополя и ее подругу «министра» следственные органы рф затаскали по допросам (фото)](/images/news/2023/11/334620.jpeg?1699388284)
У Мелітополі триває поділ влади. Після кляуз пропагандиста і лідера руху "Ми разом" Володимира Рогова, неприємності почалися у низки чиновників.
У так званому Міністерстві освіти, розташованому на вулиці Івана Алєксєєва у вкраденій будівлі ліцею №10, відбулися обшуки. Представники російських слідчих органів навідалися в кабінети до "міністерки" Олени Шаупрової після доносу Владимирова Рогова про затримки зарплат вчителям і відсутність регулярних поставок продуктів харчування в дитячі садки.
Пізніше, скаргу в прокуратуру на Шапурову написали і педагоги, а не тільки Рогов. Вчителі скаржилися на те, що їм не тільки затримують зарплату, а й змушують власним коштом проходити медичний огляд. Як з'ясувалося, фінансування "загубилося" в "міністерстві" Шапурової.
- Після втручання прокуратури порушення усунуто, Міністерством освіти і науки Запорізької області виділено фінансування на зазначені цілі та укладено договори з медичними установами для проходження педагогічними працівниками обов'язкових медичних оглядів, - прозвітували про припинення порушення прокурорські співробітники в пропаганда ТГ.
Після перевірок реноме зрадниці-орденоносиці похитнулося. Погана слава казнокрадки, нагадаємо, тягнеться за цією судимою колаборанткою з часів, коли вона була директором промислово-економічного технікуму. Тоді вона організувала злочинну схему і вкрала понад один мільйон бюджетних гривень.
Від в'язниці Шапурову фактично врятувала війна
Тепер свої злочинні схеми відмивання грошей казнокрадка застосовує вже у фейковому міністерстві. Здається нам, що на Шапурову чекає доля екс-гауляйтера Кирилівки Катерини Уманець, яку заарештували за крадіжки.
Не дають спокійно жити слідчі органи і гауляйтерці Мелітополя Галині Данильченко. Ця мадам також дає свідчення у слідчому відділі. Кажуть, що стала регулярно там з'являтися після кляуз Володимира Рогова. Ба більше, затримуються і вибори голови військово-цивільної адміністрації Мелітополя. Пройшли вони вже практично у всіх радах окупованої частини Запорізької області.
А ось мелітопольських депутатів чомусь не збирають і час відтягують. Нагадаємо, після фейкових виборів, так званих голів ВЦА тепер обирають депутати на сесіях. Володимир Рогов дуже розраховував отримати цю посаду. Але Є. Балицький підметушився - з'їздив до Москви. Після поїздки Рогову довелося скласти свої депутатські повноваження. Зате тепер він уже навіть не ховається і веде відкриту війну з Данильченко і Балицьким. Днями кляузник "вузького світу" дістався вже до путіна. Був почесним спікером на зустрічі з "вождем".
Тим часом колаборанти рангом нижче також влаштовують чвари. Так, комуніст Тарас Генов пообіцяв зняти з посади головного комунальника, судимого за зраду батьківщини, Олексія Тегімбаєва.
За словами "червоного" донощика, зрадник ігнорує запити жителів. Мелітопольці порадили Тарасу Генову замість запису відео-кляуз з'їздити до Казахстану, де Олексій Тегімбаєв уже шукає собі тепле місце на випадок термінової евакуації з Мелітополя.