![В Мелитополе спасатели-предатели открыто позировали с гауляйтершей на сцене ДК (фото)](/images/news/2023/12/338861.jpg?1703776181)
Мелітопольські МНС-ники, які зрадили Батьківщину і пішли на службу до окупантів, приймали вітання від рашистів.
Для цього в ДК Шевченка був влаштований святковий концерт з нагородженням тих, хто особливо відзначився.
Необхідно зазначити, що співробітники МНС росії займаються не тільки гасінням пожеж, а й беруть активну участь у пропагандистських акціях окупантів.
Багатьом із них уже висунули підозри в державній зраді та колабораціонізмі. Але частина залишається невпізнаними, а отже, і безкарними.
До слова, останнім часом зрадники настільки осміліли, що відмовилися від практики ховати обличчя на фото в пропагандистських ЗМІ. Тож у мешканців Мелітополя є можливість упізнати манкуртів.
Тих, хто зможе впізнати колобків, які подалися в МНС росії, просимо писати в чат-бот @Riamsupport_bot або на електронну пошту - [email protected]. Інформацію буде передано до правоохоронних органів України.
До речі, після сходняка на головній площі Мелітополя, рятувальники-зрадники вирушили паритися в лазню до колеги. Парилка виявилася аж надто спекотною - від елітного комплексу залишилося лише попелище.