![Кадровые чистки продолжаются: в Мелитополь на должность руководителя "народного ополчения" сослали нового рашиста (фото)](/images/news/2024/07/354738.png?1720494540)
Дивні справи кояться в тимчасово окупованому місті. "Нові" колаборанти методично замінюють "старих", а "старим" або змінюють посади, або зовсім скидають з рахунків, залишаючи ні з чим.
Так з радарів раптово зник сам гауляйтер Запорізької області Балицький. Сталося це після його візиту в рф на "форум", де генерал Сиська впевнено втирав за "новоросію". Відтоді колаборант не показується в медіапросторі. Лише на його каналі виходять чергові пропагандистські пости.
Можливо, накопичилися проколи, і його вирішили прибрати за їхньою сукупністю, але при цьому не загострюючи, а поступово вимиваючи з ефіру. Не дарма ж відбулася зміна наглядача у вигляді челябінської гастролерки Ірини Гехт.
Тепер кадрові зміни почалися і безпосередньо в підвладному йому так званому "народному ополченні" - ще одній особистій "гвардії" гауляйтера, яку він створив у березні 2023-го року.
На початку червня перша "партія" добровольців склала присягу на вірність росії. А юридично оформити "ополчення" вирішили наприкінці червня: у російському реєстрі юросіб з'явилася Автономна некомерційна організація "Народне ополчення Запорізької області".
Директором цього формування було призначено Ігоря Бабицького. Раніше він керував кількома компаніями в Челябінській області, які займалися будівельно-монтажними роботами, і вже всі ліквідовані.
Бабицький - не надто часто з'являєтья на фото та у відеоматеріалах пропагандистів. Востаннє він засвітився в одному з пропагандистських роликів, приуроченому до сакрального для рашистів 9-го травня, після чого успішно випарувався.
25 червня в.о. керівника призначили Аркадія Арнольдовича Федорова, про що за кілька днів відзвітували і самі ополченці у своєму телеграм-каналі. За їхніми словами, Бабицький "склав повноваження", а на його місце прибув "офіцер, який як доброволець брав участь у спеціальній військовій операції".
- Має великий досвід роботи у сфері громадської та комплексної безпеки, навчальної та освітньої діяльності! Людина з народу, Людина з великої літери! - розпинаються окупанти.
Що ж, подивимося на цю "людину".
Досьє
- ПІБ: Федоров Аркадій Арнольдович
- Дата народження: 28.04.1963 р.н.
- Місце народження: м. Калінінград, рф
- Місце проживання: м. Севастополь, АР Крим
Аркадій Федоров народився я в Калінінграді 1963 року. Закінчив Горлівський машинобудівний технікум, потім здобув військовий фах: навчався в Коломні на інженера з експлуатації артилерійського озброєння, факультет ВДВ.
У 1989 році разом із батьками Федоров переїхав до Севастополя. Незабаром після переїзду в нього помирає батько, який усе життя працював шахтарем.
У 2003 році Федоров закінчив Київську міжрегіональну академію управління персоналом, факультет економіки та управління людськими ресурсами. Протягом 12 років майбутній рашист був кадровим військовим.
Паралельно з 1997 Аркадій займався своїм ПП "Арко Фіш", зареєстрованим у Севастополі. Також він, маючи, за його словами, "чорні пояси з кількох видів єдиноборств", деякий час був тренером клубу "Боєць".
Після окупації Криму в 2014-му році Федоров довго не роздумував - для нього було все очевидно, а тому рашист взявся активно будувати кар'єру в рідному "русском мире".
Найкращим рішенням він вважав піти на вибори депутатів Ради Ленінського муніципального округу першого скликання як самовисуванець. Спойлер - Аркадія не обрали.
З 2015 до 2023-го року Федоров також керував "добровільним товариством сприяння армії, авіації і флоту Росії" окупованого Севастополя.
Тепер же він значиться новим керівником "народного ополчення" з адресою реєстрації в Мелітополі, а також "Морського інноваційного центру" відділення ДТСААФ, де готують операторів бпла для війни проти України.
За словами окупантів, Федоров брав безпосередню участь у війні проти України як "доброволець". Одним словом, рашистам вигідно мати таку людину "при владі".
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot