![Что будет, когда Запорожскую область враг отключит от интернета или настанет полный блэкаут? (видео)](/images/news/2024/07/354769.jpg?1720516726)
Фото ілюстративне
Відповідь на це питання під час брифінгу дав Володимир Чередніченко заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO)
"Державні органи зможуть комунікувати з громадськістю використовуючи мережі провідних провайдерів. Буде розгорнуто сайт, який працюватиме безе інтернету. Всі провайдери погодились перекомунікувати своє обладнання в єдину точку входу. За повністю відсутністю інтернету, ми зможемо надати людям можливість заходити на цей сайт і дивитись важливі об’яви про евакуацію, базові гуманітарні питання. Такі варіанти ми теж проробляємо", - заявив він.
Читайте також: Відключення світла в Запоріжжі сьогодні, 9 липня (графіки)
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.