![Борец-недоучка из Мелитопольского района пошел на службу к рашистам и вступил в "народное ополчение" (фото)](/images/news/2024/07/354992.png?1720742269)
Ще один зрадник з Якимівки Мелітопольського району на ім'я Богдан Цапович захотів легких грошей і вступив у так зване "народне ополчення".
Зрадника ідентифікував телеграм-канал "Якимівка Мелітопольський район".
Досьє
- ПІБ: Цапович Богдан Олександрович
- Дата народження: 15.09.2000 (23 роки)
- Місце проживання: смт Якимівка, Мелітопольський район, Запорізька область
Майбутній зрадник і рашистський міньйон Богдан Цапович народився і виріс в Якимівці Мелітопольського району. Батько Олександр на прізвисько "Бурундук" таксував, а мати Вікторія працювала на ЗГВ.
Богдан закінчив школу №1 і Запорізьке училище №6. На цьому освіта пту-шника, судячи з усього, закінчилася. Адже "рівні" посиденьки з його "рівними" кентами були набагато цікавішими для Цаповича.
Цапович любить машини і реп (колись фанатів від Оксімірона), випити пивка, закинутися легкими наркотиками, і, як виявилося, русскій мір. Як виявилося, Богдан є шанувальником аквафрешної ідеології.
Після початку повномасштабної війни 24-го лютого 2022-го року Богдан зробив свій вибір і підтримав окупацію. Заради власної вигоди, як фінансової, так і бажаючи зміцнити теплі стосунки з рашистами, хлопець у свої 20 з хвостиком вступає в горезвісне "народне ополчення".
Колобка досить швидко запримітили жителі Якимівки - у складі ополченців він охороняв Якимівську центральну районну лікарню.
Якимівський осередок "ополчення" контролює місцевий зрадник Олександр Торопов, під чиїм керівництвом нині служить Цапович. За інформацією якимівців, Торопов і до війни не приховував своєї "ватності" - все скаржився на "київський режим", який заважав йому носити на грудях колорадську стрічку.
Щойно в Якимівці з'явилися російські окупанти, Торопов зустрів їх хлібосольно і одразу ж випросив посаду - став так званим "отаманом козачої дружини" при маріонетковій адміністрації смт Якимівка Запорізької області. Фактично Олександр отримав необмежену владу - бо прикриває російських мародерів і допомагає окупантам грабувати своїх же односельців.
Тепер накази Торопова виконує 23-річний Цапович, який вельми задоволений нинішнім станом речей. Принаймні, йому не потрібно напружувати свій задурманений мозок - цього колобок дуже не любить.
У місцевих чатах Цапович намагається продати кіз - мабуть, зрозумів, що брати приклад із кадировців усе-таки варіант поганий.
Нагадаємо, у червні в так званому "народному ополченні" відбулися кадрові зміни.
При створенні директором цього формування було призначено Ігоря Бабицького. Раніше він керував кількома компаніями в Челябінській області, які займалися будівельно-монтажними роботами, і вже всі ліквідовані.
25 червня в.о. керівника призначили уродженця Калінінграда Аркадія Арнольдовича Федорова, про що за кілька днів відзвітували і самі ополченці у своєму телеграм-каналі.
У 1989 році Федоров переїхав із сім'єю до Севастополя, закінчив Київську міжрегіональну академію управління персоналом, протягом 12 років був кадровим військовим. А після 2014-го року пішов на службу до рашистів і керував мілітаристськими організаціями.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot