![Притворяется сотрудницей «Водоканала» и грабит жителей Запорожья - полицейские призвали граждан быть бдительными](/images/news/2024/07/355806.jpg?1721649269)
Нацполіція Запоріжжя. Фото з відкритих джерел
Жінка ромської національності віком близько 30-40 років під виглядом працівниці Соціальних служб та КП «Водоканал» проникає до квартир громадян похилого віку у Запоріжжі.
Про це повідомив телеграм-канал "Безпечне Запоріжжя", створений працівниками Нацполіції.
Зазначається, що жінка інформує про необхідність перевірки показів лічильника та можливої переплати, і таким чином здійснює крадіжки грошей, граючи на довірливості пенсіонерів.
Зловмисниця ще на волі, але це питання часу. Поліція працює. А поки правоохоронці закликали бути особливо обережними мешканцям Дніпровського, Олександрівського та Шевченківського районів.
"Якщо у вас є інформація про схожі випадки або ви помітили підозрілу особу, негайно повідомляйте за телефонами: 097 429 61 40 або 102", - додали в повідомленні.
Читайте також: Двоє юнаків з Запоріжжя пограбували кур'єра, застосувавши перцевий балончик
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.