![В Запорожской области зафиксированы случаи заболевания острыми кишечными инфекциями: подробности](/images/news/2024/07/355819.jpg?1721654215)
Фото ілюстративне
Почастішали випадки захворювання на гострі кишкові інфекції серед мешканців Запорізької області.
Про це повідомляє Запорізький обласний ЦКПХ.
"За період з 13.07.2024 по 19.07.2024 в Запорізькій області зареєстровано 56 випадків гострих кишкових інфекції. З числа зареєстрованих гострих кишкових інфекцій – 36 випадків серед діти від 0 до 17 років", - йдеться у повідомленні.
У ЦКПХ зазначають, що через спеку і відключення світла мешканцям регіону варто звернути увагу на дотриманні правил зберігання і споживання продуктів харчування.
Читайте також: Фіктивні медичні послуги: Запорізька лікарня привласнювала кошти за ненадані медпослуги
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.