![Я узнаю тебя по путину - в магазины Мелитополя завезли зомби-канцелярию (видео)](/images/news/2024/07/355802.jpg?1721645899)
З кожного мелітопольця рашисти хочуть зробити носія нав'язливої пропаганди. Напередодні навчального року, в Мелітополі влаштували засилля канцелярії в кольорах рф, з ликом путіна та іншими скріпними символами.
Окупанти нав'язують ідолів "русского мира" зі страшною силою, і з перших днів війни. Але якщо раніше за зошити з Путіним та іншу канцелярію в стилі рф, хоч не потрібно було платити, то тепер халява закінчилася. Як, власне, і вибір.
У мережі показали, асортимент одного з канцелярських магазинів у Мелітополі.
Тут око ріже від кількості триколорних медалей, грамот, календарів, плакатів, магнітів. Розбавляє все це мракобісся картинки із зображенням Путіна в різних ракурсах, радянські та російські прапори, георгіївські стрічки, надувні кульки із зображенням гармошки, вушанки, і матрьошки (куди ж без них).
Навіть офісні годинники в асортименті - і ті з російським гербом. Як то кажуть, щоб пам'ятали...
Додайте до всього цього навчальні посібники для українських дітей, які рашисти завозять в окупацію мільйонними накладами, і стане абсолютно зрозуміло, що вижити в окупації, не забруднившись скріпами, не вийде.