Одна з найбільших ВЕС в Україні — Приморська — продовжує нести збитки через російську окупацію півдня України.
Сьогодні стало відомо, що через роботу ворожого ППО знищено один з вітрогенераторів. Це вже другий обʼєкт, який постраждав на півдні Запорізької області від дій військових РФ.
31 травня так званий губернатор Запорізької області Євген Балицький повідомляв про втрату лопасті на одному з вітряків Приморської ВЕС через атаку українських БПЛА. Його збивало криворуке російське ППО, та так, що знесло вітряк.
Минулого року окупанти відновили роботу сусідньої Ботієвської ВЕС, а Приморську запускають, вочевидь, у тестовому режимі з початку 2024-го
Раніше ми повідомляли про те, що у Мелітополі російське ППО неодноразово руйнувало дахи домівок мирних жителів. Так, останнього разу 25 червня цього року рашисти розбомбили багатоквартирний будинок у Якимівці, у якому спали люди.
Саме уламки РЗК найчастіше завдають шкоди населенню. У Мелітополі через криворукого ППО неодноразово руйнувалися будинки та гинули люди.
Нещодавня загибель людей на пляжі у Криму – також ілюстрація злочинної діяльності країни-терориста. Росія порушує норми застосування міжнародного гуманітарного права, згідно з якими військове командування має уникати розміщення військових об'єктів у густонаселених районах або поблизу них.
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.