![Детей из Мелитополя отправили отдыхать в лагерь по соседству с военной базой, а теперь не могут вернуть обратно](/images/news/2024/07/355170.jpg?1720960307)
Немає межі цинізму російських окупантів та дурості деяких батьків мелітопольських дітей. Школярів із окупованої частини Запорізької області відправили на відпочинок до селища, де нещодавно загинули люди.
Нагадаємо, 23 червня ЗСУ завдали удару по військових базах окупантів, розташованих у Севастополі. Рашисти почали збивати ракети своєї ППО прямо над пляжем, де в цей час знаходилося безліч відпочиваючих. Уламки сипалися на голови людей, внаслідок чого кілька людей загинуло.
На кілька днів окупанти закрили пляжі у селищах Любимівка та Учкуївка, над якими були збиті ракети. Але вже за деякий час туди знову пускають відпочиваючих. Більше того, у табори, розташовані в безпосередній близькості від російської армії, активно завозять дітей.
Група юних мелітопольців зараз відпочиває саме у сумнозвісній Любимівці, у дитячому таборі "Алькадар". Точніше відпочивала і мала виїхати додому. Але щось пішло не так і десятки дітей вимушено залишаються у таборі, бо зламався автобус. Як завжди буває у рашистів, подібний форс-мажор ніхто не передбачив.
Треба сказати, що з активізацією бойових дій у Росії рекордно впав попит на відпочинок у Криму. Але окупантам потрібен живий щит, тому на захоплені півострів вони везуть школярів із так званих "нових" регіонів.
Дивно, але мелітопольські батьки спокійно опускають дітей туди, де їм загрожує серйозна небезпека. Чи то не дорожать власними спадкоємцями, чи то не усвідомлюють того, що відбувається...