![В Мелитополе продавщица надувных кругов вышла замуж за начальника и стала сотрудницей псевдо-полиции (видео)](/images/news/2024/07/355357.jpeg?1721149224)
Це в цивілізованому суспільстві для того, щоб отримати хорошу посаду, потрібно мати освіту, необхідні навички, досвід, у росії та на тимчасово підконтрольних їй територіях, до числа яких входить Мелітополь, все набагато простіше.
Декількома днями раніше один із місцевих блогерів, який добровільно пішов на співпрацю з ворогом, опублікував на своєму Ютуб-каналі ролик, знятий ще 2022-го року, в якому представники окупаційної поліції Мелітопольщини розповідають, як захоплювали регіон.
У відео фігурував ватажок банди найманих убивць і мародерів, яку самі окупанти називають козацькою диверсійно-розвідувальною бригадою "Дніпро", Андрій Жидков. На момент зйомки цього "кіно" він обіймав посаду "начальника УВС у м. Мелітополі та Мелітопольському районі".
Також у ролику можна побачити відомого місцевим жителям поліцая Дениса Стефанкова. За більш ніж два роки його роботи в окупаційних правоохоронних органах на нього вже було скоєно замах, який не увінчався успіхом, також зрадник отримав заочний термін від українського суду у вигляді позбавлення волі на строк 15 років.
І вкотре підтвердилося те, що в окупаційні органи беруть кого попало. До речі, "Грозний" у цьому відео підтвердив, що вони набирали для роботи випадкових людей з вулиці. Так от одну зі зрадниць, яка також фігурувала в ролику, допомогли ідентифікувати наші читачі.
Йдеться про так звану офіційну представницю УВС по м. Мелітополю та Мелітопольському району "Багіру". Цією загадковою персоною, ім'я якої окупанти не стали називати, виявилася мешканка Мелітопольського району Марина Сирица.
До повномасштабної війни вона торгувала надувними колами, водяними пістолетами та купальниками в Тубалі. Після того, як росіяни окупували Мелітопольщину, пані швидко змінила профіль і стала працювати "журналістом" на пропагандистському каналі "ЗаТВ".
Новий і ще більш крутий виток кар'єри Сириці стався після того, як вона вийшла заміж за вищезгаданого Жидкова. І відтоді вона стала співробітницею окупаційних правоохоронних органів. Ось такий ось шлях від торговки на місцевому курорті до "офіційного представника УВС". У "руськом міре" і не таке буває.