![Предателю из отряда «Голубая устрица» в Мелитополе дали 15 лет тюрьмы (фото)](/images/news/2023/09/329218.jpeg?1693856165)
Комунарський суд міста Запоріжжя виніс вирок одному з сученого поліцейського Мелітополя.
Йдеться про особу, яка в місті стала буквально знаменитістю. Підсудного Дениса Стефанкова разом із його напарником-зрадником Данилом Рапаєвим у Мелітополі називають "Солодкою парочкою". Ці двоє зі скриньки - колишні поліцейські, які одними з перших публічно стали світитися на камери пропаганда-ТБ і висловлювати свою антиукраїнську позицію. Місцеві "кінозірки", то квіти покладали, то в центральному міському парку позували.
На камеру ссучені поліцаї демонстративно покладали гвоздики до пам'ятника підпільникам і вітали колег з Росії, ЛНР і ДНР. Багато говорили про цінності єдності російської цивілізації. Ба більше, навіть побажали російським загарбникам здоров'я і сил для продовження війни або, як вони висловилися, "збирання земель руських". Власне, цим відео зрадники собі й підписали вирок.
Восени 2022 року у дворі будинку по вулиці Ярослава Мудрого, де проживав Стефанков, стався вибух. Вибуховий пристрій, закладений у сміттєвому баку, спрацював, коли поруч зупинився автомобіль зрадника. На жаль, він практично не постраждав.
До того як перейти на службу до російських загарбників, поліцай воював проти них в АТО: у бою під Широкиним він разом із бійцями "Азова" ліквідовував бойовиків терористичної організації ДНР і російських солдатів. У бою отримав поранення, лікувався коштом України в Румунії, а пізніше - засуджував тих своїх товаришів по службі, які відмовилися виконувати наказ боронити Маріуполь під Широкіним.
Колишнього АТОшника за зраду та публічне зречення України нагородили посадою командира ППС по Мелітополю та Мелітопольському району в окупаційній структурі МВС.
- Він вільно виступає на різного роду заходах, надає інтерв'ю засобам масової інформації окупаційної влади, ідентифікуючи себе як представника правоохоронного органу окупаційної влади, а також за характером телефонних розмов з різноманітними абонентами щодо побутових питань та питань служби в так званому правоохоронному органі окупаційної влади підтверджується беззаперечне свідчення невимушеності його поведінки, відсутності будь-якого примусу до нього, а відтак і повної добровільності його поведінки в так званій окупаційній структурі МВС, - йдеться мова у постанові суду.
Як стало відомо РІА-Мелітополь із власних джерел, не так давно Дениса Стефанкова перевели з ППС на посаду заступника начальника взводу із супроводу в службу ДАІ.
До речі, сестра Стефанкова Юлія з колишніх співробітників Приазовської прокуратури, також «вибила» собі посаду в окупаційній структурі.
Сьогодні вона прилаштувалася юристом при так званій Мелітопольській військово-цивільній адміністрації.
Чоловік Юлії Роман Іващенко - також із колишніх поліцейських, пішов на службу до окупантів і обійняв посаду заступника начальника Приазовського відділу псевдо-поліції рашистів.
Суд визнав Дениса Стефанкова винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 7 ст. 111-1 КК України, і призначив йому покарання за цією статтею у вигляді 15 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати будь-які посади в правоохоронних органах та органах державної влади строком на 15 років, з конфіскацією всього належного йому майна.
Строк відбування покарання буде враховуватися з моменту фактичного затримання колаборанта.
Сподіваємося, що й інші члени сімейства "колобків" також понесуть заслужене покарання і почують вирок.