Пляж Приморська
Журналісти дізналися, що відбувається на пляжах та базах відпочинку окупованого приморська Запорізької області.
Про це повідомляє "Бердянськ Сьогодні".
"До повномасштабного вторгнення на території Приморської громади працювало 56 баз відпочинку та дитячих таборів, без урахування численних приватних міні-готелів. Під час курортного сезону кількість населення громади, яке нараховувало близько 25 тисяч, збільшувалося в чотири рази – до 100 тисяч осіб. Але для окупантів і чотири працюючі бази, це вже велике досягнення.", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що колишній депутат Приморської міськради від Оппоблоку, власник бази відпочинку "Дорожнік" Володимир Войтенко, який залишився співпрацювати з окупантами, заявив, що івдпочивати приїжджають люди з прилеглих районів, таких як Токмак, Мелітополь, Бердянськ та Пологи. Про це він заявляв російським ЗМІ.
Проте на фото підпочиваючих розгледіти складно - пляжі порожні. Хоча до окупації до Приморська приїжджали відпочивати люди зі всієї Запорізької області.
Читайте також: 20-річного мешканця Енергодара окупанти судять за коментар у соцмережі
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.