![В Мелитополе одиозная коллаборантка устроила арбузные бои (видео)](/images/news/2024/07/355878.jpg?1721723961)
Життя в окупованому Мелітополі дедалі більше нагадує театр абсурду, головні ролі у якому грають поплічники окупантів.
Кожен зрадник, наділений хоч трохи владою, намагається не тільки отримати вигоду зі свого становища, а й принизити ближніх.
Мешканка Мелітополя Валентина Райкова влаштувала показовий виступ на ринку, розташованому на вул. Івана Богуна. Там жінка має робоче місце та заодно пропагандистську трибуну для агітації за рашистів.
Мабуть, тому пенсіонерка вважає, що їй тепер дозволено все. Навіть зіпсувати чужий товар та загадати проїжджу частину у центрі міста.
Причина через яку колаборантка била кавуни на перехресті невідома, але, як кажуть, було б бажання, а привід знайдеться. Відео епічної битви з кавунами надіслали до редакції очевидці.