![Азовское кольцо через Мелитополь - калька китайского проекта (фото)](/images/news/2024/07/355884.jpg?1721727754)
Дерибан грошей росіян на будівництві полягає у поєднанні Мелітополя з іншими окупованими територіями, включно з Кримом та рф, єдиною дорогою.
Китайська калька?
Після захвату частини Запорізької області росіяни запланували поєднати Мелітополь з іншими окупованими територіями єдиною дорогою. Йдеться про так зване Азовське кільце на чотири полоси від Ростову до Криму навкруги Азовського моря.
Вочевидь, це калька з китайського проєкту «один пояс – один шлях» і натяк на можливих партнерів будівництва. Росія вирішила побудувати свій шлях.
ДОВІДКА
Уряд Китаю називає ініціативу “Один пояс - один путь” «спробою покращити регіональні зв'язки та прийняти світліше майбутнє». “Покращення” полягає в подальшій колонізаторській експансії на азійський континент. Як це водиться в авторітарних державах, проєкт має завершитись у 2049 році - до сторіччя проголошення Китайської Народної Республіки.
Якщо враховувати унікальне розташування України між Заходом і Сходом, то можна припустити, що росія і партнери хочуть поставити окуповану частину України якщо не головним, то суттєвим регіональним гравцем.
В планах росіян використовувати транспортний коридор для вивозу сільгосппродукції з України. Окупанти ж прикриваються тим, що вони прагнуть розвивати туризм. Али дивлячись на занепад курортів Криму, можна точно сказати, що росії, як не потрібні були кримські курорти, так не потрібні і Приазовські.
Награбовані в Україні ресурси потребують вивезення, для того і з’явився прожект будівництва Азовського кільця, щоб безперешкодно доставляти вантаж в окуповані морські порти.
Будівництво польовими дорогами
Протягом п’яти років заплановано побудувати 1,4 тис км дорожнього полотна, щоб доставляти вантажі до портів Азовського узбережжя.
Частина дороги вже закатана в асфальт, але має низку технічних вад, бо не відповідає вимогам швидкісної траси. В Приазовському регіоні багато дорожніх відрізків ще за совєцьких часів спроєктовано і побудовано через місцеві головні вулиці і площі. Згодом, за роки незалежності, почали будувати траси в обхід населених пунктів, але не усіх. Тому багато доріг, які окупанти хочуть перебудувати в рамках будівництва «Азовського кільця», так і лишились вузькими і мало прохідними.
Отже, відсипати дорогу ширше і закатати в асфальт, навряд вийде. Ні, зробити можна, але за це доведеться звітувати перед інвесторами, які вклались в будівництво і чекають на українську пшеницю і кукурудзу. Що вони їм повідомлять? Що збудували автобан по путівцю? Але інвестор очікує автомагістралей, а не замулювання очей.
Відмивання мільярдів
Як ми вже писали, за попередніми розрахунками, зробленими на початку 2022 року, вартість будівництва траси Сімферополь-Ростов-на-Дону може становити до 400 млрд рублів. Згідно з планами, вона протягнеться приблизно на 600 км північним узбережжям Азовського моря.
Для порівняння, траса «Таврида» завдовжки 250 кілометрів обійшлася російському бюджету в більш ніж 170 млрд рублів. При цьому спочатку вартість будівництва оцінювалася в 139 млрд рублів.
Що стосується вартості будівництва, то, наприклад, 67-кілометровий обхід Ростова-на-Дону через Аксай оцінюється в 94,7 млрд рублів, а далекий західний обхід Краснодара (ДЗОК) протяжністю 51 км – в 41,5 млрд рублів. Першу зі згаданих ділянок почали будувати у листопаді 2022 року, другу – в 2020 році.
У зв’язку з цим можна з упевненістю припустити, що вартість нової «кільцевої» дороги довкола Азовського може значно перевищити заявлені 400 млрд рублів.
Витрати російського бюджету передбачені у вигляді 36 трильйонів і 660 мільярдів рублів, у тому числі 10 трлн 775 млрд рублів підуть на військові цілі, а на соціальну політику – 7 трлн 732 млрд рублів. Чи передбачено в основному фінансовому документі Росії кошти на проєктування та будівництво нової дороги, невідомо.
В той же час псевдогубернатор Балицький нещодавно так само замулив очі місцевим, повідомивши, що до ладу приведено 15,9 км вулично-дорожної мережі. Люди в коментарях відповіли, що «дороги ні к чорту. Ми в районі жодного разу цього губернатора не бачили. У нього маршрут Мелітополь - Москва».
Доля кримського мосту
А тепер згадуємо, яка доля спіткала Кримський міст минулим літом, який будували, щоб розвантажити паромну переправу через Керченську протоку. Зданий 2018 року в експлуатацію, 2023-го міст було атаковано двома безпілотними надводними апаратами у наслідок чого відбулося падіння одного з прольотів. Тепер вони, у близькості до лінії фронту, інвестують в «нові території», зганяючи на будівельні роботи людей, наражаючи їх тим самим на смертельну небезпеку. Ніхто не гарантує відсутності ракетних атак по транспортній інфраструктурі, діяльності українського підпілля тощо.
Тому завчасно обіцяти Азовське кільце «партнерам», що чекають на український продукт. Проєктувати можна скільки завгодно і фантазувати щодо будівництва ще й «перлового намиста» Азовського узбережжя. Будувати точно зарано. А оці слова щодо «відродження» ними ж і знищеної інфраструктури – то просто маніпуляції для приховування дійсних планів щодо присутності на українській землі.