![Не нужно и бесплатно: в Мелитополе катастрофически провалилась вступительная компания в фейковом ВУЗе? (видео)](/images/news/2024/07/355901.jpg?1721735896)
Вступна компанія в окупованому Мелітополі з тріском провалилася. Такий висновок можна зробити з коментаря пропагандистським ЗМІ зрадниці Тетяни Дубінської, яку призначено новою «тимчасовою виконувачкою обов'язків міністра освіти і науки Запорізької області» замість злодійкуватої Шапурової.
Під час інтерв'ю пропагандистському каналу, відповідаючи на запитання про результати цьогорічної вступної кампанії, Дубінська заявила, що лідером з прийому заяв є Мелітопольський багатопрофільний коледж. Нібито туди подали заяви на вступ 374 абітурієнти. І це, за її словами, найбільший показник серед окупованих навчальних закладів.
Чи то зрадниця настільки некомпетентна, що не володіє інформацією щодо результатів вступної кампанії у двох окупованих університетах, чи то просто ляпнула правду без прикрас і назвала реального лідера серед окупованих навчальних закладів - невідомо. Утім, із результатами іспитів до фейкового МДУ можна буде ознайомитися лише 27.07.2024 р. на інформаційних стендах закладу або на сайті.
А до захопленого БДПУ, який загарбники перейменували на «АГПУ», подало заяви ще менше абітурієнтів? І це при тому, що кілька днів тому так звана ректорка «АГПУ» Катерина Степанюк хвалилася, що цього року передбачено 1635 бюджетних місць.
Ще від початку окупації Мелітополя рашисти старанно зазивали до віджатого вишу всіх підряд: залізячників, російських вояків і пенсіонерів. Вступити до фейкового ВНЗ могли всі охочі, незалежно від прописки і розумових здібностей.
Хоча розсудливим людям диплом закладу, куди офіційно прийняли єнота і сотні доросліших студентів, і не потрібен. Тим паче, з огляду на той факт, що для всіх країн, крім Росії, цей диплом буде недійсним.
Кумедно, що незважаючи на катастрофічний недобір студентів, тут ввели платне навчання. І тепер, щоб отримати диплом липового ВНЗ (про знання, природно, мови взагалі немає), потрібно заплатити від 128 до 140 тисяч рублів за семестр.
Вступна кампанія на ТОТ, за словами Степанюк, закінчилася 20 липня. Схоже ректори-зрадники знову будуть змушені «малювати» фіктивну кількість студентів, щоб отримати російське фінансування.