На заході Захід «School Meals Case Study: Ukraine» заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Михайло Семікін представив проєкт будівництва фабрики-кухні в Запоріжжі.
« З 1 вересня запорізькі школи переходять на змішаний формат навчання. Нам потрібно буде забезпечити дітей якісним та здоровим харчуванням. Для цього плануємо створити власну фабрику-кухню. Обов’язково використаємо досвід організації шкільного харчування Бучанської громади. Це допоможе пришвидшити виконання робіт», – повідомив заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Михайло Семікін.
Учасники та гості форуму не тільки говорили про впровадження реформи, а й продегустувати страви зі шкільного меню. Борщем полтавським, ризото з овочами, курячими нагетсами та сирниками їх частували кухарі першої в Україні фабрики-кухні «ГотуЇмо» з міста Буча.
Ця подія – одна з перших на шляху до співпраці з Коаліцією шкільного харчування та Науковим Консорціумом шкільного здоров'я та харчування. Адже вже восени Україна прийматиме регіональний саміт Коаліції.
«Це особлива подія, де Україна в новому для себе статусі: як учасниця Коаліції шкільного харчування – глобального об`єднання понад 100 країн. Це почесно та відповідально. Надмета всієї Коаліції шкільного харчування – виростити здорове покоління зі здоровими харчовими звичками, закладеними ще в дитинстві. Цілі України та Коаліції повністю збігаються. Далі йдемо разом», – зазначила ініціаторка реформи шкільного харчування, Перша леді України Олена Зеленська.
Також читати: Чому у Запоріжжі вимикають світло поза графіком - відповідь речниці ПАТ "Запоріжжяобленерго".