![В Бердянске оккупанты задержали еще одного человека за комментарии в соцсетях](/images/news/2024/07/355921.jpeg?1721748509)
Так званий «центр протидії екстремізму» продовжує пильно вистежувати найменший спротив в окупованій Запорізькій області у соціальних мережах. З окупаційних джерел стало відомо про ще один випадок затримання, - пише голова БМВА.
Цього разу бердянські загарбники відшукали 35-річного мелітопольця. Чоловіка звинувачують у розміщенні в українських групах коментарів, які росіяни класифікують як «приниження гідності російських громадян». Свою позицію стосовно окупантів та російської агресії проти України обвинувачений висловлював «з жовтня 2022 року по квітень 2024».
Традиційно, українця змусили записати вибачення і каяття на камеру і «передали його справу до слідчого комітету».
Якщо раніше за подібні «порушення» окупанти накладали штрафи або арештовували, то зараз карати незгодних взялися жорсткіше. Минулого тижня стало відомо про аналогічний випадок - відносно 25-річного бердянця порушили кримінальну справу за невтішні коментарі відносно росіян, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі. У цьому випадку молодого чоловіка так само можуть кинути за ґрати.
Права людини та свобода слова - ілюзорні поняття для окупантів! Вони й надалі вдаються до репресивних методів, щоб «зламати» навіть найменший спротив на ТОТ.
Нагадаємо, що у Приморську російське ППО пошкодило вітрогенератор.