Понад два з половиною роки в окупованій Кирилівці Мелітопольського району панує зневіра і запустіння. До війни життя в курортному селищі било ключем, тепер ці щасливі дні лише спогади.
Російські загарбники звільнили мелітопольців від майна, мирного життя і можливості провести відпустку з сім'єю на морі. Більшість баз відпочинку розграбовані або закриті, у багатьох проживають російські вояки. Рідкісні відпочивальники ризикують поїхати на море, всупереч такому небезпечному сусідству. І велика кількість медуз останніми роками порівняно з навалою окупантів тепер здається надуманою проблемою.
Усі спроби окупаційної влади зобразити у ЗМІ розпал туристичного сезону провальні, адже неможливо зобразити те, чого немає. Навіть пакетів зі сміттям на пляжі більше ніж відпочивальників. Раніше в мережі місцеві жителі скаржилися на звалище, яке окупанти влаштували просто біля виходу на пляж. Більшість торгових точок і кафе закриті, їхні господарі або виїхали на територію вільної України, або не хочуть працювати на шкоду заради кількох десятків відпочивальників. Курортне селище порожнє, а вечорами взагалі немов вимерло.
Проте біля бази відпочинку «Маяк» якісь ділки вирішили підзаробити і встановили платний вхід на пляж. Ціна задоволення - 200 рублів. Перед цим окупанти закрили проходи на пляж через санаторій.
Кому знадобиться платити за вхід хоч і невелику, але абсолютно необов'язкову суму - загадка. Адже абсолютно всі пляжі Кирилівки безлюдні й ажіотажу немає. Ймовірно, у такий спосіб власники навпаки намагаються відлякати рідкісних відпочивальників, щоб без зайвих очей могли відпочивати місцеві зрадники і російські вояки.
Нагадаємо, раніше в мережу потрапило відео, як розважаються особи кавказької національності в одному з кафе окупованої Кирилівки, витанцьовуючи під градусом пародію на лезгинку.