![Девятилетняя дочь известной спортсменки из Мелитополя зарабатывает деньги для ВСУ (фото)](/images/news/2024/07/355817.jpg?1721656241)
У той час як багато дорослих мелітопольців зрадили Батьківщину і пішли на службу до ворога, маленька дівчинка працює, щоб допомогти нашим захисникам і наблизити звільнення міста.
У Тернополі 9-річна Мілана Богоявленська, переселенка з Мелітополя, продає свої картини, щоб зібрати кошти на бронековдри для українських військових. Про це пише Громадський Тернопіль.
Мілана Богоявленська, 9-річна школярка, разом із мамою переїхала до Тернополя з окупованого Мелітополя майже два роки тому. Нині дівчинка малює картини в різних техніках і продає їх у центрі міста, збираючи кошти на бронековдри для 79-ї бригади, в якій воює друг їхньої родини.
"ЗСУ нам допомагає, а ми їм їм. Дорослі можуть донатити або, наприклад, купувати картини чи браслети в когось. І тоді перемога буде швидшою", - пояснює свою мотивацію Мілана.
Дівчинка продає свої роботи за принципом донату на армію і вже має успіхи:
"Я приходжу в центр, коли в мене є час. Іду з мамою, з бабусею, іноді з тіткою, коли вона приїжджає. Я вже продала дві картини.
Мілана розповідає, що малювання - це її хобі, яке допомагає їй заспокоїтися. Вона займається в Центрі дитячої творчості, удосконалюючи свої навички.
Мама Мілани, Олена Богоявленська, підтримує ініціативу доньки:
"У доньки виникло бажання підтримати військових фінансово за допомогою своїх картин і тепер вона збирається донати. Збираємо на бронековдру для 79 бригади. Раніше вже збирали кошти і ці бронековдри рятували життя хлопцям".
Мета родини - зібрати 40 тисяч гривень, що є вартістю однієї бронековдри. Для збору коштів також відкрито банківський рахунок.
Олена Богоявленська, мама Мілани, раніше була тренеркою з карате в Мелітополі. У рідному місті в неї залишився будинок і тренувальний центр.
"У мене був клуб, у нас було приблизно 200 спортсменів, працювали 4 тренери. На жаль, головне, що втрачено - це команда. Тому що ми виховували команду. Це хлопці віком від шести років. Навіть не будівлі шкода, а втраченого часу", - ділиться Олена.
До речі, колеги Олени з клубу "Шидай" пішли на співпрацю з окупантами та виховують дітей у дусі "російського світу".
У Тернополі родині довелося починати життя заново. Попри труднощі, Олена залишається оптимістичною:
"Наскільки б не була важка ситуація на фронті, якщо всі зберуться разом, якщо українці долучаться до донатів, якщо вони зрозуміють, що мусять усі працювати задля однієї мети, тоді й буде перемога".