![В Мелитополе оккупанты возобновили испытания вакцин на жителях - под ударом пенсионеры](/images/news/2024/07/356175.jpg?1722002320)
Досвід концтабору Дахау гауптштурмфюрери минулого століття не дає спокою сучасним фашистам. Окупанти продовжуватимуть випробовувати свої вакцини на мелітопольцях. Будьте обережні.
Захоплені території - чудовий майданчик для будь-яких експериментів. Поки українці ізольовані від усього світу, рашисти не відмовляють собі ні в чому. Особливо в іграх зі смертю.
Раніше рашисти розпочали масову компанію з необхідності вакцинації населення захоплених територій. Знятися в промо-роликах змусили навіть місцевих колаборантів і заїжджих гастролерів.
Розрахована прищеплювальна кампанія була на літніх людей, які, на жаль, вірять телевізору, навіть якщо з ящика віщають клоуни.
Підсумок виявився сумним. Після вакцинації літніх людей підозрілими вакцинами від грипу, моментально стало відомо як мінімум про чотирьох померлих після щеплення.
Минуло небагато часу, і окупанти знову завезли експериментальні вакцини, організували понад сотню пунктів вакцинації, і так само цинічно, кличуть на неї пенсіонерів.
Щоправда, цього разу асортимент отрути розширився, і новоспечена псевдо-голова уряду Запорізької області Ірина Гехт, як істинний доктор Зло, кличе людей похилого віку зробити щеплення від краснухи, коклюшу, кору та туберкульозу:
- Для жителів Запорізької області відкрито 129 пунктів вакцинації, які розташовані на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги, - повідомляє Гехт, закликаючи йти по щеплення громадян віком від 60 років, та ще й людей із хронічними захворюваннями дихальної системи.
Вона ж поскаржилася на те, що нібито в минулі роки вакцинації в Мелітополі не було.
І в чомусь, слід зазначити, пані має рацію. До війни мелітопольці точно не прищеплювалися вакцинами російського виробництва. У городян була можливість отримати щеплення французькою, німецькою, бельгійською та іншими вакцинами, що не мають побочок.
А ось ситуація зараз має більше запитань, ніж відповідей. Так, наприклад, у травні в Мелітополі вибухнула епідемія кору.
Прийшла болячка з боліт, де епідемія цього захворювання трапилася ще минулого року.
Зверніть увагу, що для своїх громадян рашисти мали дефіцит вакцини, у зв'язку із санкціями. Але ось же чудо-чудове. Для мешканців окупованого Мелітополя не тільки знайшлися вакцини, а ще й щепитися ними містян кличуть масово.
Бережіть себе і своє здоров'я. Не ставайте піддослідними кроликами для окупантів. Вакцинація має величезне значення для здоров'я. Але навряд чи фашистські експерименти рашистів, має щось спільне зі здоров'ям. Принаймні, зі здоров'ям мелітопольців.