![В аквапарке в оккупированной Кирилловке серьезно травмировалась отдыхающая - администрация умыла руки (фото)](/images/news/2024/07/356532.jpg?1722416953)
Днями мелітопольські колаборанти порадували населення довгоочікуваним відкриттям віджатого аквапарку «Острів скарбів» у Кирилівці. Щоправда з новою назвою... «російські Мальдіви».
25 липня відбувся пробний запуск для зйомки пропагандистських сюжетів, на який звезли місцевих колаборантів. Ані «споконвічно російську» назву, ані вкрай високі ціни відвідування аквапарку оцінили далеко не всі.
- А коли ж був цей пробний запуск? Чому прості смертні нічого не знали про це? Хоча... Куди вже нам до співробітників адміністрації, які вже виклали фото в соцмережах в аквапарку, власники гостьових будинків, у яких історії рясніють теж перебуванням у ньому ж. Це нормально, їм можна в лавах перших відвідувати цей заклад, і, найімовірніше, абсолютно безоплатно. А ми вже на загальних підставах якось.
- А чим вас не влаштував «Острів скарбів»?
- Назва, звісно. Видно, що креативу нуль цілих нуль десятих, - обурюються мелітопольці.
Нагадаємо, викласти за розвагу доведеться 1500 рублів з дорослої людини, 1200 з дитини. Що в розрахунку на сім'ю виходить дуже значною сумою.
Фейковий губернатор захопленого регіону Євген Балицький повідомив Путіну про відкриття найбільшого аквапарку на узбережжі Азовського моря. За його словами ремонтні роботи на території аквапарку розпочалися ще у квітні 2024 року. Нібито було відремонтовано гірки, басейни, кафе, ресторан, їдальню, готель, а також усе необхідне обладнання та інвентар. І створено всі необхідні умови для безпечного відвідування аквапарку гостями. Усе перераховане вище, звісно, нахабна брехня - найближчі кілька років після початку війни аквапарк був абсолютно безлюдним і жодних ремонтних робіт там не проводили. Та й навіщо, адже його ніхто не ламав і від обстрілів віджатий розважальний комплекс не постраждав. А ось щодо перевірки безпеки також велике питання.
Тут, як у центральному парку Мелітополя, лише за місяць після відкриття атракціонів окупанти перейнялися їхньою безпекою. І заявили про їхню непридатність для відвідування і небезпеку. Тільки дивом від їхньої недбалості ніхто не постраждав. Щодо аквапарку, то за кілька днів після відкриття на одній із гірок дівчина серйозно розсікла ногу, величезну рану довелося зашивати в медзакладі.
Цікаво, але адміністрація віджатого комплексу скаргу відпочивальниці проігнорувала і нахабно заявила, що не несе відповідальності за травми відвідувачів. Звісно, постраждалу така відповідь не влаштувала, і вона має намір звертатися в поліцію, щоб в аквапарку ініціювали перевірку безпеки, поки недбалість окупантів не закінчилася трагедією.
- Це просто обурливо й абсолютно неприйнятно! Я приїхала в аквапарк у Кирилівку, щоб весело провести час, а замість цього отримала жахливу травму, - пише дівчина. На одній з гірок я розпорола ногу чимось гострим - довелося зашивати. Як таке можливо? Чому в аквапарку, де відпочивають діти, не контролюються заходи безпеки? Хто несе за це відповідальність? Це кричуща недбалість! Так, співробітники викликали швидку оперативно, за це спасибі, але питання з безпекою залишається відкритим. Телефоном я просила у керівництва аквапарку вжити заходів і покарати винних, але мені сказали, що вони не несуть відповідальності за відвідувачів! А якби це була дитина, то вони б теж не відповідали ні за що?! Я зажадала компенсації за заподіяну шкоду і розслідування цієї ситуації, але вони просто кинули слухавку і більше не відповідали. Оскільки вони не захотіли йти на контакт - доведеться писати заяву в поліцію, іншого виходу я не бачу.
Чому безпекою мелітопольців рашисти не переймаються - питання риторичне. Відкриття аквапарку потрібне було лише для піару і легких грошей на вкраденому комплексі, а ось травми і небезпека для життя туристів - справа десята, окупаційну владу і посіпак «русского міра» подібні «дрібниці» ніколи не хвилювали.