![Тысяча-полторы вам будет с головой - пропагандисты в Мелитополе вышли на "новый" уровень рекламы фастфуда (фото)](/images/news/2024/08/356309.jpg?1722437073)
Літо в самому розпалі, але мелітопльці не поспішають у парк, і вже тим паче не шикуються в черги за хот-догами та бургерами. І на "допомогу" підприємцям рашисти відправили "важку артилерію".
Молодий і завзятий пропагандист вирішив зробити огляд кіосків із фастфудом у центральному парку в стилі "я тут повз проходив":
- Сьогодні ми зробимо огляд на ларьочки, бургерні, коктейльні, не знаю, як це ще назвати, нашого парку. Погнали, - зробив ніби підводку юний пропагандист, і таки погнав...
Почав юнак із фастфуду. За його словами, ціни на фастфуд варіюються від 150 до 300 рублів.
Так, наприклад, вартість бургера, залежно від начинки, варіюється від 220 до 480 рублів. Шаурма обійдеться в 240-370 рублів. Вартість хот-дога - від 150 до 290 рублів.
Порядок цін на булки з начинкою дещо спантеличує. До війни в Мелітополі той самий хот-дог коштував у межах 20 грн. Пригадується, на популярному фестивалі "Віра. Надія. Любов" запорізькі підприємці торгували 2019 року хот-догами по 40 грн, і за відгуками мелітопольців, це було вдвічі дорожче, ніж у місцевих кухарів. Ех, були часи...
Але повернемося до оверпрайсу в умовах окупації. Мабуть, заради зйомки ролика, рашисти подбали, щоб парк був максимально порожнім (сарказм), і юний промоутер продовжив нахвалювати локації, і навіть показово замовив собі маленький стаканчик мохіто за 150 рублів.
Потім він вальяжно перейшов до реклами закордонних смаколиків, точніше, фастфуду із закордонними назвами і прайсом.
Так, у парку пропонують скуштувати "бельгійських" вафель, ціна на які стартує від 400 рублів, і тайванський бабл-ті, від 200 рублів за стаканчик:
- У принципі, ціни хороші, ну... середня ціна. Якщо ви хочете прогулятися з дівчиною удвох у парку, я думаю, тисячі-півтори вам буде достатньо з головою. Це ви і поїсте, і поп'єте, і погуляєте, і покатаєтеся на атракціонах, на машинках, на чому хочете, - завершив свій огляд пропагандист.
Підрахунок юного математика має приблизно такий самий вигляд, як формула, яку люблять прикидати у своїх мріях підлітки: "Якщо я зароблятиму десять тисяч на місяць, то через рік у мене буде 120 тисяч". Враховуючи, що зарплату в Мелітополі платять не всім, то вочевидь горезвісні "тисяча-півтори" на фаст-фуд у парку, для молодої та навіть не дуже молодої людини, це дуже дорого.
В окупації, справді багато, отримують лише маститі зрадники, але навряд чи вони проводитимуть час у парку, смакуючи, прости Господи, бельгійські вафлі та бабл-ті місцевого розливу...