![Замглавы ЗОВА обратился к министерствам с просьбой продолжить финансирование программы безопасности для учебных заведений Запорожской области: детали (видео)](/images/news/2024/08/356844.jpg?1722771800)
Михайло Семікін
Заступник голови ЗОВА Михайло Семікін розповів про реалізацію проекту "Служба освітньої безпеки", спрямований на охорону вчителів, учнів та батьків.
Проект створений Міністерством внутрішніх справ спільно з міністерством освіти та науки й фінансувався з держбюджету.
"Півроку у 22-х школах області, які працювали в змішаному форматі була реалізована ця програма. Я хочу навести приклад, коли нещодавно в одній із таких шкіл поліцейський виявив вибуховий пристрій. Оперативно прийняті рішення і професіоналізм не дали статися трагедії. За це особливо вдячний нашим працівникам", - повідомив Семікін.
Проте, за словами чиновника, на сьогодні під питанням залишається подальше впровадження цього проекту й масштабування в усіх закладах навчання, які планують відкрити.
"Звертаємося до профільних міністерств, щодо подальшого фінансування і забезпечення цього важливого та корисного проекту. Ми просимо врахувати, що існує низька фінансова спроможність наших місцевих громад і самостійно стовідсотково нам це питання не вирішити", - заявив чиновник.
Читайте також: У Кушугумській громаді Запорізької області будують підземну школу: подробиці (фото)
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.