Черговий депутат Запорізької обласної ради - відомий мелітопольський бізнесмен склав свої повноваження (фото)
Черговий депутат Запорізької обласної ради - відомий меліт�
03 серпня 2024, 10:37 | Переглядів:
Цього разу особисту заяву написав мелітопольський підприємець Анатолій Блоха. Раніше він очолював Якимівську райдержадміністрацію, був керівником поліції в Мелітополі.
Про це повідомили на сайті ЗОВу. У повідомленні зазначається, що Анатолія Блоху позбавили депутатського мандата на підставі п. 2 ч. 2 статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" та з огляду на передачу повноважень облради до Запорізької ОДА, начальником обласної військової адміністрації Іваном Федоровим було підписано відповідне розпорядження.
У разі дострокового припинення повноважень депутата, за рішенням відповідної територіальної виборчої комісії депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати у відповідному територіальному або єдиному виборчому списку від цієї місцевої організації політичної партії.
Відповідні документи буде направлено до Запорізького обласного тервиборчкому.
Ну да, террористы. Игиловцы и прочие шайтаны, они хоть за свои идею терроризм устраивают, а эти недоноски исключительно ради своей выгоды. И очень часто это происходило руками местных колобков-дурачков. Весело было наблюдать когда от этих откупав колбочкам только дулька с маком и дырка от бублика перепадала. Сейчас вот пытаются догнаться бабкиными времянками)))) И опять особо безуспешно)))
Ооо, вы уже делите людей по фамилии! Можно было было подумать что попал в детский сад (Машка-какашка), но вы же не дети, физически? Прогнозируемо печально и утопично...
Всех действующих и бывших управленцев, полицейских, бизнесменов, врачей, учителей и пр. ломов насильственным образом выкрадывали под угрозами потери бизнеса, физического и морального насилия пытались завербовать. Естественно все адекватные на это не согласились и уехали. Остались одни тупорылые мародёры с билетом в один конец. По итогу всех подобных завербованных кинули в Херсоне и Харьковской области. Теперь сидят чухают репу, - что же это на третий год оккупации не получается наладить даже элементарный вывоз мусора? Конченные, - побольше террора, мародерства, пиZдобольства, тогда то спецобосрация пойдет по плану (но это не точно).