![Формальности ради: в Мелитополе оккупантам официально разрешили лечиться в гражданских поликлиниках (фото, видео)](/images/news/2024/08/356734.jpg?1722620319)
Російські чиновники ухвалили чергове нововведення. Знову "для галочки", адже насправді це все давно практикується в тимчасово окупованому Мелітополі.
За ініціативою міністра оборони країни-агресора Бєлоусова, яку підтримав бункерний диктатор Путін, військовослужбовці рф тепер мають можливість отримувати амбулаторну допомогу, коли приходять у відпустки, в периметрі цивільних поліклінік. Про це пропагандистським ЗМІ повідомила заступник міністра оборони Росії Ганна Цивільова.
Реальна ситуація в лікарнях регіону
Мешканці тимчасово окупованого Мелітополя і люди, які цікавляться життям міста, знають, що і до ухвалення цього рішення російських загарбників давно лікували не тільки в госпіталі. Цей факт старанно намагається приховати "влада", але правду розповідають самі мелітопольці, які неодноразово бачили це на власні очі.
Ще з перших місяців окупації на Мелітопольщині спостерігається тотальний дефіцит медпрацівників - що довше місто перебуває під контролем рф, то більше місцевих жителів виїжджає звідти. Лікарі та молодший медичний персонал не виняток.
А ось їхати в прифронтовий окупований Мелітополь лікувати українців, але насамперед, усе ж таки вояків рф, їхні земляки не рвуться. У зв'язку з цим загарбники хочуть значно збільшити розмір виплат для цих гастролерів. Нібито лікарі зможуть отримати до двох мільйонів рублів. До одного мільйона отримають фельдшери, медсестри та фахівці середньої медичної ланки.
Щоб хоч якось поліпшити вкрай жалюгідну ситуацію з медициною, окупаційна влада завозить до сіл Мелітопольщини студентів-медиків з РФ. Так, чергова партія заїхала до Якимівської центральної районної лікарні. Вони приїхали на лікарську практику з Ярославля. Тут інтерни тренуються на "піддослідних" місцевих жителях.
Тим часом на ТОТ цивільні амбулаторії зобов'язали насамперед обслуговувати солдатів рф через дефіцит лікарів. Таким чином ворог хоче розвантажити госпіталі, але при цьому вкотре планує сховатися за спинами цивільних і використовувати мирні об'єкти як військові, що є черговим злочином.
Яскравий приклад вояки-пацієнта
Російські загарбники, які набагато пріоритетніші за місцеву "владу" за простих смертних, тобто цивільних українців, лікуючись у медустановах, завдають безліч незручностей як лікарям, так і пацієнтам. Ну, незручностей це, звісно, м'яко сказано.
Варто хоча б згадати інцидент, який стався в Мелітополі влітку минулого року. На вихідних "визволитель" явно перебрав із забороненими речовинами. Та настільки, що його довелося відправляти в лікарню.
Втихомирити неадекватного вояку не змогли навіть шість медпрацівників. Він кілька хвилин звивався, лежачи на підлозі біля входу в лікарню, після тривалих смикань він ударив ногою медпрацівницю і вибіг у вікно.
Далі - більше. Неадекват вкрав автомобіль швидкої допомоги і помчав на проспект 50-річчя Перемоги. Зупинити наркомана змогли лише в районі Ризького ринку. Після окупант ще якийсь час кидався дорогою і чіплявся до людей в інших транспортних засобах. У результаті він таки викинув з одного автомобіля водія, натиснув на газ і врізався в стовп біля супермаркету АТБ. А потім ще під час затримання вояка почав махати ногами і влучив поліцаю по руці.