![Жираф большой, ему видней: российский боксер Николай Валуев не верит, что "русский мир" в Мелитополе надолго (видео)](/images/news/2024/08/356781.jpg?1722688579)
А ось і приспіли інсайди від великих людей. Боксер, депутат держдуми, і не побоїмося цього слова, політичний і спортивний діяч, Микола Валуєв, струсонув медіапростір несподіваною інформацією про Мелітополь по суті.
Валуєв дав інтерв'ю рашистському телеканалу. Щоправда, корм для гуппі вийшов цього разу не таким, як зазвичай. Валуєв говорив повільно, явно усвідомлюючи, наскільки це можливо, кожне слово. Думка боксера і депутата цілком авторитетна в контексті.
Після початку окупації спортсмен і просто красень уже приїжджав до окупованого міста. Щоправда, тоді - для зйомки пропагандистського ролика. Але за кадром Микола, очевидно, побачив більше реальності:
- Припустимо, Мелітополь. Місто було практично з нальоту взяте, ЗСУ пішло, і воно збереглося, там дуже мало зруйнованих будівель. Там зовсім інший менталітет у людей. Далеко не всі готові відповідати на запитання. Бояться. Бояться того, що все може повернутися назад. Я розумію людей, чого вони бояться. У них є, нібито право злякатися. Пройдуть роки, перш ніж вони забудуть про це, упевненість у них виростає настільки, що вони будуть набагато легше на ці теми спілкуватися.
А дехто просто відверто з нами на поставлені теми і запитання, відповідати не хотів:
"За політику тут, будь ласка, не треба, як там у вас, у нас, при вас, при них. Ми не хочемо..." І було зрозуміло, що основою цього все-таки лежить страх, - розговорився Валуєв.
Інтерв'юер теж не підкачала, і поставила пряме запитання:
- Страх, що влада може помінятися назад?
- Так, - максимально впевнено відповів Микола Валуєв.
І тут зрозуміло одне. У "ми тут назавжди" не вірять, звісно, самі мелітопольці, і навіть всіляко видатний російський діяч Валуєв. Утім, Микола великий, йому видніше, і вже точно не страшно говорити те, що він думає. Навіть в ефірі зомбі-тв.