![Селфи у МЧСников будут ярче - оккупанты в Мелитополе презентовали красный танк (фото)](/images/news/2024/08/356787.jpg?1722691033)
Окупанти запустили черговий плювок пропагандисти в населення окупованого Мелітополя. Їм привезли червоний "кедр", щоб гасити пожежі, які так-то ніхто не гасить.
Іноді через дефіцит води, але частіше - через дефіцит мізків До пожежників в окупантів особливе ставлення, просто золота жила для них. Зокрема для гауляйтера Є.Балицького. Але це ставлення до пожежників. На жаль, не до пожеж. В управління МНС рашисти вибирали не професіоналів, а найбільш маститих зрадників, незалежно від їхньої професійної діяльності.
Чи варто говорити, що риба гниє з голови? Ось вона і почала гнити. Пожежники на виклики не поспішають. Найчастіше приїжджають, коли погорільці вже загасили пожежу власними силами. А то й зовсім влаштовують фотосесії на згарищі. Але це реальність. А пропаганда - красива. Рашисти відзвітували про поповнення парку пожежної техніки в Запорізькій області:
- У Запорізьку область надійшов сучасний роботизований комплекс "Кедр", що складається з пожежної машини і насосно-рукавного автомобіля. Комплекс оснащений цистернами, піноутворювачами, системами відеоспостереження та управління. "Кедр" призначений для гасіння пожеж у складних умовах, небезпечних для життя і здоров'я пожежників, а також для доставки бойового розрахунку до місця пожежі та проведення рятувальних робіт. Нова техніка дасть змогу підвищити ефективність роботи пожежників і забезпечити безпеку під час гасіння пожеж, - пишуть пропагандисти, демонструючи фото червоного танка.
Мелітопольці за 2.5 роки війни в тухлі промови загарбників не вірять, і новинку не оцінять. У них і без червоного танка історій вистачає:
- Хороше питання, сьогодні горіла Золота Долина, МНС і машину заправити нормально ніде... Коротше, гасили всі хором, спасибі, що люди на тракторах оперативно приїхали, спасибі велике їм за допомогу, та місцеві жителі допомагали як могли... МНС хлопчики молодці! Спасибі їм за допомогу. Спасибі фермеру, що дав зі своєї свердловини заправити пожежну машину! У Золотій Долині в цей час і бочка була повністю порожня...
- Ну, взагалі чудово, так і згоріти можемо, просто владі все одно на нас і на наші проблеми, води немає, ліхтарів нема, сміття до хріна, маршруток немає, людям як у місто їздити, машини наймати за шаленими цінами, доріг нема, а так все чудово, - пишуть у мережі.
Загалом, чим заправлятимуть червоний "Кедр", невідомо. Але, звісно ж, на пожежах він обов'язково засвітиться. Красиві фоточки самі себе не зроблять.