![Мелитополь. Год назад в собор А.Невского передали мощи святого Феодосия](/images/news/2013/09/111.jpg?1629450192)
16 вересня у соборі Олександра Невського справжнє свято. Рівно рік тому сюди були передані мощі святого сповідника Феодосія. Провести літургію в храм прибув архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука. Його зустрічали священнослужителі церков Мелітополя, керівництво міста та прихожани. Щоб вмістити всіх присутніх церемонію вирішили провести у дворі собору.
Рік тому Синод української православної церкви канонізував святого Феодосія і сьогодні його мощі, які спочивали на цвинтарі на Червоній гірці, і залишилися нетлінними через 62 роки після смерті праведника, знаходяться в соборі.
До святого з молитвами приходять страждущі, просять про духовне і тілесне сцілення.Церковь підтверджує вже кілька випадків таких чудес.