UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 11:37

Під Мелітополем автомобіль вилетів у кювет і перекинувся – двоє загиблих (фото)

Сьогодні, 11:30

США збили п'ятьох безпілотників над Червоним морем

Сьогодні, 11:27

В Бердянську школярка на уроці російської мови написала твір українською в знак протесту (фото)

Сьогодні, 11:10

Російські війська проявляють опір та непокору своїм командирам, - ЦНС

Сьогодні, 11:01

Мелітопольський зрадник потрапив до списку перевертнів у погонах, виявлених СБУ

Сьогодні, 10:50

У Німеччині починається суд над "громадянами Рейху", які планували держпереворот і союз з Росією

Сьогодні, 10:38

На ТОТ Запорізької області заселяються мусульмани та конфліктують з українцями (фото)

Сьогодні, 10:33

Чи встигнуть до зими відновити енергетику України: що кажуть експерт та Міненерго

Сьогодні, 10:18

Дозор уже не той - окупанти в Мелітополі рекламують мережу з вербування українців

Сьогодні, 10:10

Веде переговори із OpenAI. Apple має намір впровадити штучний інтелект у iPhone

Сьогодні, 09:47

Навіщо класти бузок у гаманець та чи треба його їсти "на щастя"? Цікаві прикмети

Сьогодні, 09:33

Блінкен поговорив із главами Вірменії та Азербайджану: обговорили мирні переговори

Сьогодні, 09:22

До уваги мелітопольців: рашисти створюють фейкові "офіційні українські офіційні боти" для передачі даних Силам оборони (фото)

Сьогодні, 09:18

Внаслідок ворожої атаки на Запорізьку область поранено одного чоловіка та зруйновано 12 будинків

Сьогодні, 09:09

Ситуація на фронті сьогодні 29 квітня

Сьогодні, 08:48

Як приготувати смачну паску на сирному тісті: швидкий рецепт на Великдень

Сьогодні, 08:39

Благодійні акції – що це таке та чому їх варто підтримувати?

Сьогодні, 08:30

В окупованому Мелітополі фірма-таксі з Краснодара Артіль встановлює свої правила радянського сервісу (фото)

Сьогодні, 08:30

Просування РФ під Очеретиним: в ISW оцінили відведення ЗСУ з позицій

Сьогодні, 08:15

UAnimals запускає проєкт допомоги тваринам Запорізької області

Сьогодні, 08:15

Сікорський: Позиція Трампа щодо України "не така чорно-біла, як дехто думає"

Сьогодні, 08:00

У рф хочуть ухвалити новий закон, який збільшить перелік мешканців Мелітополя, які підлягають депортації

Сьогодні, 08:00

В Україні від 1 травня набувають чинності важливі зміни до ПДР: що треба знати водіям

Сьогодні, 07:47

Пєсков заявив, що долю президента України Володимира Зеленського "вирішено"

Сьогодні, 07:30

"Їм забороняють говорити українською" - окупант, який здався в полон на Мелітопольському напрямку, розповів про табір біженців у Люберцях (відео)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    16

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    01 августа 2022, 19:54

    Иван федоров надеюсь ты блокируешь пенсии не только пенс онарам учителям получающих 2700,а и заблокируют этим взяточничестве получающих 80 тысяч...

    user avatar гость

    01 августа 2022, 14:03

    А причем тут Россия? Всю эту коррупционную свору, в том числе и продажных судей, проталкивает Евгений Балицкий.

    user avatar Юра

    01 августа 2022, 10:36

    Знаком с этим дерьмом. Всегда удивлялся, как могут такие низкоморальные, пустые людишки вершить судьбы людей. Там одной взяткой не заканчивалось, надо было еще выгулять это стадо, напоить и .... Список тварей далеко не полный. Но почему Украина до сих пор платит такую пенсию???

    user avatar Гость

    01 августа 2022, 10:08

    Да, Мищенко по взятках вне конкуренции. Это ж сколько надо человеку бабла? Вот уж где ненасытная. Думает, что в этом вузе ей будут платить больше, чем Украина пенсию. Карточку этой барыге уже заблокировали? Или так и продолжает шиковать на наши налоги? Тварь продажная.

    user avatar Гость

    01 августа 2022, 09:51

    Сколько всего гадкого открывается сейчас.Скажите,а что власти не знали всего этого?!Потому что им выгодно было иметь таких судей,прокуроров....

    user avatar Гость

    01 августа 2022, 09:32

    Да многие говорят,что при Яныке было справедливее.Была коррупция ,но не на таком уровне.Это же сказали, что дадим"достойную " з/п чиновникам, не будут взятки брать.. вышло наоборот, при таких з/п у них и такса на взятки возросла.,А взять бы и посадить всех на их"прожиточный минимум".Тем более, военное положение в стране..Все должны быть равны перед законом.

    user avatar Гость

    01 августа 2022, 09:31

    Про мищенко вообще ничего удивительного. Она и была продажной тварью и принимала решения в пользу тех, кто платил ей взятки. За 3 года бесполезных судов с ней во главе мне это стало чётко понятно. Её не интересуют ни факты, ни показания свидетелей- только деньги. Кто платит- на его стороне и суд. Нет она пальчиком погрозит, покричит для видимости на убийцу, но решение примет выгодное тому, кто ей заплатили. Врать, предавать и брать взятки- это её стиль жизни.

    user avatar Ида

    01 августа 2022, 09:28

    СССуки и мрази! Пропили уже все мозги гнилые. Чему купавская может научить детей? Пить до усеру, обрыгаться и валяться в суде под кабинетом! Стыд и срам А мищенко? Мелитополь не забыл, как эта "высокопоставленная особь"в "Приятном свидании" "пьяная, обрыганная своей толстой жопой упала на унитаз в туалете и разбила его. Работникам пришлось ее поднимать, приводить до ума, отмывать дерьмо и вызывать скорую! ДА, это "Заслужени юристы" Где эти твари - там склоки, пьянки, блядки!

    user avatar Гость

    01 августа 2022, 09:20

    Интересная пенсия у чиновников:а вот у работяг и колхозников по 3-4 тысячи ,а у этих минимум от 16 тысяч до 400 тысяч,даже мерзкий Янукович говорил,что разница между минимумом и максимумов должна быть не более чем в 7 раз.А вот купавская была заместителем председателя суда,Ох и взяточница готов после войны свидетельствовать перед судом бойцов с передовой

    user avatar Гость

    01 августа 2022, 08:06

    Их пенсии и зарплаты отУкраины передайте вдовам страны,чьи дети и мужья погибли,защищая Украину. Так будет правильно.

    user avatar Гость.

    01 августа 2022, 07:51

    Это"ручные" судьи.Их полно по всей стране,начиная с верхов.РЫБА ВСЕГДА ГНИЁТ С ГОЛОВЫ. Так чему удивляться?!

    user avatar Гость.

    01 августа 2022, 07:45

    А вот -вот,это результат привилегированного положения этих служителей дьявола.Чем таким они заслужили такие высокие зарплаты?Чем они лучше рабочих ,инженеров ,педагогов?Или больше приносят пользы обществу?Они просто болячки на теле страны.Не спорю,есть хорошие юристы.Но их мало .В основном-- служители бобла.

    user avatar Гость

    01 августа 2022, 07:44

    Так прекратите им пенсии платить огромные,они вон какие жирные стали на таких пенсиях,пусть теперь самостоятельно зарабатывают на рашистскую пенсию!Пора им вообще и зарплаты и пенсии пересмотреть!А Колодина продажная там же?

    user avatar Гость

    01 августа 2022, 07:24

    Какой позор!!!((( А что этим тварям не хватало?((( Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    01 августа 2022, 07:22

    Каждый день новости одна лучше другой.А что вы всё намёками говорите,мол, вы знаете, о ком идёт речь.Нет ,мы не знаем.А почему прямо не скажете? Зачем тогда вообще писать.

    user avatar Гость

    01 августа 2022, 07:22

    Печально(((. Знаю Мищенко много лет((.. и она стала предателем!!(((.. Люди, что с вами происходит? Украина не откажется от Мелитополя никогда!!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.