![Вам и не снилось - билетерша мелитопольской ледовой арены стала министром (видео)](/images/news/2022/08/295899.jpg?1660906865)
Переконані, такого кар'єрного ривка ви ще не бачили...
Кадровий голод, відсутність мізків, радянські принципи - цим, а ще й міцніючим, як мороз у Сибіру, маразмом керуються окупанти, праворуч і ліворуч роздаючи високі посади. І дивувати загарбники не перестають. Посаду виконувача обов'язків міністра праці та соціальної політики військово-цивільної адміністрації Запорізької області отримала Олена Мартиненко.
У минулому успіхи жінки були дещо скромнішими. Олена Володимирівна працювала білетеркою на льодовій арені в Мелітополі, і про міністерську кар'єру, мабуть, і не мріяла. Але, у найкращих традиціях ссср - хто був ніким, той стане всім. Квитки на ковзанку – у минулому.
Завдавши бойового розфарбування, обрядившись в червону сукню, зробивши синій манікюр і обвішавши кабінет відразу трьома прапорами, нова міністр повідомила про своє призначення особисто.
Сподіваємося, ентузіазму у дами вистачить. Займатися підтримкою не захищених верств населення - це не квитки відпускати мелітопольцям...