Стрічка новин

    Сьогодні, 06:00

    "Готує вихід із бангкокського котла": Мережа вибухнула мемами про поїздку Тищенка до Таїланду

    Сьогодні, 06:00

    Хто з рестораторів у Мелітополі російських військових і місцевих колаборантів вітає (фото)

    Вчора, 20:42

    Завтра по Запоріжжю триватимуть стабілізаційні відключення - графік

    Вчора, 19:57

    Україна збирає ударний кулак проти ворога, куди прийде удар - Кремінна чи Мелітополь? (відео)

    Вчора, 19:46

    Російська армія «здулась» на Запорізькому напрямку (фото)

    Вчора, 19:24

    Гостинність "зашкалює" - рашисти розповіли про проблеми переселенців у Мелітополі

    Вчора, 19:00

    США визнали ПВК "Вагнера" міжнародною злочинною організацією

    Вчора, 18:40

    Україна провела з союзниками перше засідання фінансового "Рамштайну"

    Вчора, 18:32

    У Мелітополі з боку лиману голосно - нічні навчання рашистів?

    Вчора, 18:20

    Обізвав Україну та президента: Медведєв влаштував істерику через заяву Зеленського про Путіна

    Вчора, 18:14

    Бойовий медик із Запоріжжя загинув у бою з росіянами

    Вчора, 18:11

    Росія взялася за нерухомість жителів окупованого Мелітополя

    Вчора, 18:08

    Застряг уламок ракети розміром з долоню: у лікарнях рятують трьох постраждалих від ракетного обстрілу Києва

    Вчора, 18:00

    Захотіла стати “кухаркою Путіна”: 85-річна москвичка втекла з дому на фронт, але не добралася до вокзалу

    Вчора, 17:51

    "Слуга народу" виключила Тищенка з партії після скандалу

    Вчора, 17:36

    У Бєлгородській області чергова "бавовна": росіяни жаліються на гучні вибухи

    Вчора, 17:21

    У Мелітополі розчинна кава стала елітним напоєм (фото)

    Вчора, 17:13

    Біля Бахмута вмирає батальйон РФ в день. Втрати за 2 місяці дорівнюють двом війнам в Чечні

    Вчора, 17:09

    У Бердянську зник головний лікар з рф, нещодавно призначений окупантами

    Вчора, 16:50

    Не тільки для Путіна. ПАРЄ підтримала створення трибуналу для керівництва РФ та Білорусі

    Вчора, 16:37

    Сили ППО збили 47 з 55 ракет під час сьогоднішньої атаки росіян, - Залужний

    Вчора, 16:37

    Мамо, я студент - рашисти в Розівці обдарували студентів солодкими призами за дивні зізнання

    Вчора, 16:15

    Ракетний удар по Запорізькому району: є загиблі

    Вчора, 16:11

    Глава МЗС Франції приїхала до Одеси

    Вчора, 15:57

    Під Мелітополем шестеро поліцейських перейшли на бік ворога - справу передали до суду (фото)
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      11

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar ВОВА

      01 сентября 2022, 20:40

      Это надо же быть ёбнытым на всю голову чтоб детей отдать щитом жывым раше, мамаши где ваши мозги? Это отдали те родители в школу у кого они лишнии в семье, которых не жалко пустить на мясо

      user avatar Lio

      01 сентября 2022, 19:43

      Не можешь изменить, не участвуй! Все, кто привел своих детей в русскую школу соучастники преступления которые обесценили горе родителей у которых детки погибли в Харькове, Виннице, Мариуполе, Николаеве. Когда Украина вернёт свои территории как в глаза смотреть будете?

      user avatar Гость

      01 сентября 2022, 18:09

      Тупому и дебильному никогда не понять, что люди гибнут не за Порошенко и Зеленского, а за свою родную землю и за свой дом. Как объяснить дураку, что в цивилизованном мире нельзя переехать на танке границу другого государства и убить пограничников, что нельзя заехать в мирный город и сказать, что это все мое и я буду здесь править, нельзя вывезти из города зерно, сельхозтехнику, медоборудование, машины для уборки улиц. Нельзя ставить военных в каждой школе, садике. Раньше же мы жили без этого . Нельзя похищать, катовать людей и садить их в подвал. Многого чего нельзя. Но больным людям даже по простому этого не объяснить. Так что ждите повторения Донецка, города- призрака. А родная Украина ВЕРНЕТСЯ !!! И многие пожалеют, но будет поздно.

      user avatar Гость

      01 сентября 2022, 16:57

      Мамашки-папашки с фоток, поздравляю вас. Начался процесс превращения ваших любимых детишек в будущее пушечное мясо. Пройдет несколько лет и у них будут все шансы сдохнуть за миллиарды и власть пуйла и его банды. И догадайтесь, кого ваши детишки должны винить за такую судьбу?

      user avatar Роза Григорьевна

      01 сентября 2022, 15:53

      Дивуюсь, скільки у Мелітополі зрадників!! Усміхаються.. Щодня гинуть люди, летять тракети, а вони пішли самі і повели дітей у школу в університети міста. Ці тварюки прийшли захопили місто, руйнують його.. а цим зрадникам радість. Гниле місто, гнилі люди.. не совісті, ні сорому

      user avatar Гость

      01 сентября 2022, 15:31

      Мамашки, потом пеняйте на себя! Если что-то случится с вашими детьми, потом вспомните наши предостережения, да будет поздно((( А когда вернётся Украина, что начнёте лепетать?.. типа вас заставили?.. а как потом к вашему ребёнка будет относиться другая детвора?.. не думали?((( Недомамашки!!((( Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      01 сентября 2022, 15:21

      Баба Галя не рассказала, кто в прошлом году эту школу отремонтировал? И где она была, когда благоустраивали город и учреждения образования? А то ,,нацисты,, все отстроили, а они пришли на готовое. 8 лет же тут гнобили всех, ничего не делали

      user avatar Гость

      01 сентября 2022, 15:02

      Боже, сюр какой-то. Запорожье, Никополь, Орехов, Энергодар, Харьков бомбят ежедневно проклятые рашисты . А это совсем рядом. Гибнут дети, их мамочки, наши военные. А эти дебильные мамаши ,мало того, что привели детей под флаги убийц , катов и садистов, ещё и лыбятся. Весело им и празднично, когда у нормальных людей сердце разрывается от боли и ужаса этой войны .

      user avatar Гость

      01 сентября 2022, 14:56

      Бедные дети. Даже в Советском Союзе детям не выкручивали так мозги ложью как сейчас и здесь. В пропаганде СССР оставались крупицы здравого смысла, возможности для дискуссии и обсуждения. Просто о том, что было не выгодно всячески умалчивали. А сейчас просто прямая примитивная тупая ложь, называют белое черным прямо глядя в глаза детям

      user avatar Гость

      01 сентября 2022, 14:28

      А мамы улыбаются и радуются,интересно в Беслане тоже так смешно было.

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.