![В Мелитополе подростки спасаются от жары в парке (видео)](/images/news/2022/09/297178.jpg?1662103823)
Останні спекотні дні юні жителі Мелітополя вирішили провести біля води. Причому варіант вибрали дуже нестандартний.
Із настанням календарної осені температура повітря у регіоні значно знизилася. Мешканці Мелітопольщини вже почали замислюватись над тим, що треба утеплюватись.
Але ще кілька днів тому у місті та районі стояла спекотна погода. Місцеві жителі, які не могли або не хотіли їхати на море, знайшли доступніший метод порятунку від спеки. Так, підлітки вирішили викупатися у парковому фонтані. Молодь влаштувала заплив прямо в одязі.
Варто відзначити, що розвагу юні мелітопольці обрали дуже сумнівну, адже вона може призвести до різних захворювань.
67239" data-width="100%">