UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 10:33

Чи встигнуть до зими відновити енергетику України: що кажуть експерт та Міненерго

Сьогодні, 10:18

Дозор уже не той - окупанти в Мелітополі рекламують мережу з вербування українців

Сьогодні, 10:10

Веде переговори із OpenAI. Apple має намір впровадити штучний інтелект у iPhone

Сьогодні, 09:47

Навіщо класти бузок у гаманець та чи треба його їсти "на щастя"? Цікаві прикмети

Сьогодні, 09:33

Блінкен поговорив із главами Вірменії та Азербайджану: обговорили мирні переговори

Сьогодні, 09:22

До уваги мелітопольців: рашисти створюють фейкові "офіційні українські офіційні боти" для передачі даних Силам оборони (фото)

Сьогодні, 09:18

Внаслідок ворожої атаки на Запорізьку область поранено одного чоловіка та зруйновано 12 будинків

Сьогодні, 09:09

Ситуація на фронті сьогодні 29 квітня

Сьогодні, 08:48

Як приготувати смачну паску на сирному тісті: швидкий рецепт на Великдень

Сьогодні, 08:30

В окупованому Мелітополі фірма-таксі з Краснодара Артіль встановлює свої правила радянського сервісу (фото)

Сьогодні, 08:30

Просування РФ під Очеретиним: в ISW оцінили відведення ЗСУ з позицій

Сьогодні, 08:15

UAnimals запускає проєкт допомоги тваринам Запорізької області

Сьогодні, 08:15

Сікорський: Позиція Трампа щодо України "не така чорно-біла, як дехто думає"

Сьогодні, 08:00

У рф хочуть ухвалити новий закон, який збільшить перелік мешканців Мелітополя, які підлягають депортації

Сьогодні, 08:00

В Україні від 1 травня набувають чинності важливі зміни до ПДР: що треба знати водіям

Сьогодні, 07:47

Пєсков заявив, що долю президента України Володимира Зеленського "вирішено"

Сьогодні, 07:30

"Їм забороняють говорити українською" - окупант, який здався в полон на Мелітопольському напрямку, розповів про табір біженців у Люберцях (відео)

Сьогодні, 07:30

Telegram заблокував "Бот розвідки" - ГУР

Сьогодні, 07:16

У Росії невідомі напали на поліцейських: є загиблі

Сьогодні, 07:16

Росіяни на ТОТ продаватимуть відібране житло українців, - голова Запорізької ОВА

Сьогодні, 07:00

У Мелітополі алкоголічка в інвалідному візку, якій українці збирали на операцію, пішла служити окупантам (фото)

Сьогодні, 07:00

alyona alyona втратила голос просто перед "Євробаченням-2024"

Сьогодні, 06:40

У РФ оголосив про закриття коледж, який відмовився виправдовувати війну

Сьогодні, 06:30

150 000 рублів за зуби – в окупованому Мелітополі ціни на «бескоштовне» лікування б’ють рекорди (фото)

Сьогодні, 06:20

Зеленський розповів, коли може початися шлях до справедливого миру
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    24

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    03 сентября 2022, 08:52

    Тут немножко ,да... несостыковочка. П/п-к собственноручно повестку выписал и подпись поставил тем же женским почерком

    user avatar Гость

    03 сентября 2022, 08:03

    Это повестка участнику АТО. Для профилактики.

    user avatar Гость

    03 сентября 2022, 06:56

    Для орка вонючего: иди на х@й недочлен свинячий!!)) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 20:02

    Для оленевода шойгу))) правильно товарищ пишите))) , но бурятия, пукин привыкайте писать с маленькой буквы, они не достойны с большой.)))

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 19:56

    А серия на повестке наверное серия очередного бреда СРИА???! Так нужно подлиннее номер писать!

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 19:39

    По карте Казарцева 41 это Казарцева 14 а 41а нет такого дома

    user avatar Шариков П.П.

    02 сентября 2022, 19:25

    На учет в военкомате стану, но воевать не пойду. Я на колчаковских боях раненый.

    user avatar Оленевод Шойгу

    02 сентября 2022, 18:49

    Хватит обсуждать. Правда, не правда. Повтаряю. А ну быстро в военкомат. Винтовка мосина не всем достанется. Она у нас одна. Все граждане РФ должны служить. Или вы думаете вам не прийдется становится на учет? Мы освободили вас от этих мук, слышать Украинскую речь по телевизору, а они служить не хотят. За Родину, За Бурятию, За Путина!

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:39

    Полно контрафактных сигарет. Не неси чушь про то что один космос,бт,стюардесса и радопи. Как раз эту хрень берут у кого денег мало,ибо это самое дешевое курево.

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:39

    Самый жёсткий ляп в том, что этот паспорт был выдан 19 августа 2016 года! Скопировали из Твиттера какого-то недоблогера)

    user avatar Оленевод Шойгу

    02 сентября 2022, 18:37

    Я не понял, что за возмущение в комментариях? А ну быстро в военкомат. Винтовка мосина не всем достанется. Она у нас одна. Все граждане РФ должны служить. Или вы думаете вам не прийдется становится на учет? Мы освободили вас от этих мук, слышать Украинскую речь по телевизору, а они служить не хотят.

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:24

    2022, 18:09 Ага:-) и обязательно сигарета нужна в кадре, для реалистичности. Ибо, это ведь ватаны только могли паспорт РФ получить, а они все сплошь куряги и алкаши. Нужно было ещё флакон с водярой поставить, для антуража) Вот только не нашлось водовки, которая сейчас здесь продаётся))) Та и сигарета тоже, вызывает сомнения. Здесь ведь ватаны сейчас не такие сигареты курят.) В основном "космос" "столичные" "БТ". Ой артисты!)))

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:23

    Паспорт на фамилию Егоров, фамилия в повестке заканчивается на «-ко». Очередной фейк от Риа

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:11

    Да есть смотрел по карте

    user avatar ОГРНИП

    02 сентября 2022, 18:09

    Фамилию комиссара покажите чётко! Это по ходу фейк как и много всего на этом сайте фуфло!!!

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:09

    пиDOры брехливые. Бумажку состряпали, сфотали.) Думаете если сами тупорылые, то и все такие?))

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:04

    старый адрес

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:03

    дебилы :2 нет никакого комиссариата

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:01

    Это ты походу дебил, раз не знаешь что адрес есть такой. Чепухня приезжая

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 17:56

    Нет такого адреса в Мелитополе.ну дибилы.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.