UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 16:08

Відсутність допомоги Україні може розколоти ЄС та НАТО, - міністр фінансів Німеччини

Сьогодні, 16:00

У Запоріжжі оголошено нову "зачистку" - з центрального проспекту почнуть прибирати МАФи та вивіски

Сьогодні, 15:50

Правоохоронці ідентифікували росіян, відповідальних за обезголовлення бійця ЗСУ

Сьогодні, 15:33

F-16 від США будуть розміщені на території України, - Білий дім

Сьогодні, 15:15

Стало відомо, скільки коштовностей вивезли окупанти з музею Мелітополя

Сьогодні, 15:09

Рада у першому читанні підтримала створення військової поліції

Сьогодні, 15:00

У Запоріжжі з бюджету будуть виділяти кошти на оренду житла для постраждалих від ворожих обстрілів (відео)

Сьогодні, 14:50

Стосується F-16 і не лише. Данія оголосила про новий пакет допомоги для України

Сьогодні, 14:40

Як змінилось ставлення поляків до українських біженців: нове дослідження

Сьогодні, 14:29

За допомогою яких технологій ФСБ у Мелітополі відстежує спілкування у зашифрованих Signal, WhatsApp та Telegram

Сьогодні, 14:27

Спецслужби РФ через чат знайомств завербували жителя Харкова: він "зливав" дані про ЗСУ

Сьогодні, 14:09

Угорщина назвала пріоритети головування в Євросоюзі: України серед них немає

Сьогодні, 14:00

На Запорізькому напрямку нацгвардійці знищили ворожу БМД з боєкомплектом (відео)

Сьогодні, 13:50

"Це не дієта". Тренер Мандзяк розказав, чи допоможе схуднути інтервальне голодування

Сьогодні, 13:37

Нові "власники" ні копійки не вкладають, у готелях п'яні військові: як проходить курортний сезон в окупованих Кирилівці та Бердянську (фото)

Сьогодні, 13:32

Nvidia стала найдорожчою компанією у світі завдяки буму штучного інтелекту

Сьогодні, 13:10

У Мін'юсті звернулися до українців щодо обмеження держпослуг без військового квитка

Сьогодні, 13:00

Окупанти скинули фугасний снаряд на мирне село в Запорізькому районі (фото)

Сьогодні, 12:48

Посол Естонії: Є країни, які хочуть перемоги України, але не хочуть поразки Росії

Сьогодні, 12:37

Програми компенсації зруйнованого житла в Мелітополі потрібно розширити, адже окупанти використовують зволікання на свою користь

Сьогодні, 12:33

Під удар РФ у Львові потрапив Науково-дослідницький інститут (фото)

Сьогодні, 12:20

У Запорізькій області ворожий обстріл спричинив займання гаража

Сьогодні, 12:10

США пообіцяли зробити все, щоб припинити постачання зброї Росії від КНДР та Ірану

Сьогодні, 11:55

У Мелітополі біля ринку банда кавказців розводить водіїв на гроші (фото)

Сьогодні, 11:50

"Полюють" на виплати біженців. Українців попередили про шахраїв в одній з країн Європи
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    24

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    03 сентября 2022, 08:52

    Тут немножко ,да... несостыковочка. П/п-к собственноручно повестку выписал и подпись поставил тем же женским почерком

    user avatar Гость

    03 сентября 2022, 08:03

    Это повестка участнику АТО. Для профилактики.

    user avatar Гость

    03 сентября 2022, 06:56

    Для орка вонючего: иди на х@й недочлен свинячий!!)) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 20:02

    Для оленевода шойгу))) правильно товарищ пишите))) , но бурятия, пукин привыкайте писать с маленькой буквы, они не достойны с большой.)))

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 19:56

    А серия на повестке наверное серия очередного бреда СРИА???! Так нужно подлиннее номер писать!

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 19:39

    По карте Казарцева 41 это Казарцева 14 а 41а нет такого дома

    user avatar Шариков П.П.

    02 сентября 2022, 19:25

    На учет в военкомате стану, но воевать не пойду. Я на колчаковских боях раненый.

    user avatar Оленевод Шойгу

    02 сентября 2022, 18:49

    Хватит обсуждать. Правда, не правда. Повтаряю. А ну быстро в военкомат. Винтовка мосина не всем достанется. Она у нас одна. Все граждане РФ должны служить. Или вы думаете вам не прийдется становится на учет? Мы освободили вас от этих мук, слышать Украинскую речь по телевизору, а они служить не хотят. За Родину, За Бурятию, За Путина!

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:39

    Полно контрафактных сигарет. Не неси чушь про то что один космос,бт,стюардесса и радопи. Как раз эту хрень берут у кого денег мало,ибо это самое дешевое курево.

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:39

    Самый жёсткий ляп в том, что этот паспорт был выдан 19 августа 2016 года! Скопировали из Твиттера какого-то недоблогера)

    user avatar Оленевод Шойгу

    02 сентября 2022, 18:37

    Я не понял, что за возмущение в комментариях? А ну быстро в военкомат. Винтовка мосина не всем достанется. Она у нас одна. Все граждане РФ должны служить. Или вы думаете вам не прийдется становится на учет? Мы освободили вас от этих мук, слышать Украинскую речь по телевизору, а они служить не хотят.

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:24

    2022, 18:09 Ага:-) и обязательно сигарета нужна в кадре, для реалистичности. Ибо, это ведь ватаны только могли паспорт РФ получить, а они все сплошь куряги и алкаши. Нужно было ещё флакон с водярой поставить, для антуража) Вот только не нашлось водовки, которая сейчас здесь продаётся))) Та и сигарета тоже, вызывает сомнения. Здесь ведь ватаны сейчас не такие сигареты курят.) В основном "космос" "столичные" "БТ". Ой артисты!)))

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:23

    Паспорт на фамилию Егоров, фамилия в повестке заканчивается на «-ко». Очередной фейк от Риа

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:11

    Да есть смотрел по карте

    user avatar ОГРНИП

    02 сентября 2022, 18:09

    Фамилию комиссара покажите чётко! Это по ходу фейк как и много всего на этом сайте фуфло!!!

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:09

    пиDOры брехливые. Бумажку состряпали, сфотали.) Думаете если сами тупорылые, то и все такие?))

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:04

    старый адрес

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:03

    дебилы :2 нет никакого комиссариата

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 18:01

    Это ты походу дебил, раз не знаешь что адрес есть такой. Чепухня приезжая

    user avatar Гость

    02 сентября 2022, 17:56

    Нет такого адреса в Мелитополе.ну дибилы.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.