![На Запорожском направлении оккупанты применяют минометы и ствольную артиллерию](/images/news/2022/09/297616.png?1662527674)
Ворог продовжує зосереджувати свої зусилля на утриманні тимчасово захоплених районів частини Запорізької області.
На Запорізькому напрямку окупанти, застосовуючи міномети, реактивну та ствольну артилерію, продовжували обстріли військової та цивільної інфраструктури в районі Новоандріївки, Малих Щербаків, Малої Токмачки, Щербаків, Білогір'я, Новополя, Вільного Поля та Шевченка.
Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.