![Данилов о визите миссии МАГАТЭ на Запорожскую АЭС](/images/news/2022/09/298350.jpeg?1663196687)
За словами Данілова, найбажанішим результатом візиту МАГАТЕ було б, якби росія забрала свою зброю, вибухівку та пішла б з електростанції.
"Спочатку місія мала їхати в Енергодар через росію, але ми протестували. Вона врешті проїхала Україною, але ми домовилися, що її супроводжуватимуть незалежні журналісти", - пояснює секретар РНБО.
Зрештою, як зауважив Данілов, окупанти не допустили журналістів до станції, а МАГАТЕ не зробило нічого корисного. Місія повинна була наполягати на тому, аби росія дотримувалась домовленостей, а світ мав би інформацію щодо ситуації на ЗАЕС від незалежних джерел.
"Візит місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС не приніс бажаних результатів. Світ продовжує ігнорувати загрозу захоплення станції".