Патріотично налаштовані мешканці тимчасово окупованого Бердянська влаштували загарбникам черговий неприємний сюрприз.
Курортне місто вже понад півроку перебуває під контролем військ рф. Рашисти перетворили життя місцевих жителів на справжнє пекло, але люди не здаються і всіма своїми діями продовжують доводити, що Бердянськ – це Україна.
Так, нещодавно партизани намалювали на фасаді однієї з адміністративних будівель герб України у синьо-жовтих тонах. Окупанти, м'яко кажучи, були шоковані. Тепер орки бояться того, що незабаром патріоти дістануться і до аквафрешу на цій самій будівлі, перефарбувавши його у кольори українського прапора.