UA RU

Стрічка новин

Вчора, 22:32

У ДСНС показали наслідки удару по Харкову (фото)

Вчора, 22:27

Росія намагається “заглушити” Starlink в Україні — Маск

Вчора, 19:40

За останні 2 тижні кількість ударів по Запоріжжю збільшилась, – Іван Федоров (відео)

Вчора, 19:35

Новий вибух у центрі Харкова - мер

Вчора, 19:34

Допомога переселенцям із Мелітополя: про що брешуть окупанти і яка ситуація насправді

Вчора, 19:23

Важливо знати для здоров'я: кому не можна вживати полуницю і чому

Вчора, 18:54

Удар по "Епіцентру" стався під час евакуації, 11 співробітників не виходять на зв'язок

Вчора, 18:51

Ядерний шантаж Путіна: якою буде реакція Заходу — пояснення експерта

Вчора, 18:41

Вранці 25 травня в багатоповерхівці одного з районів Запоріжжя сталася пожежа (відео)

Вчора, 18:34

Палена горілка і забороняють танцювати в шортах: у Мелітополі в кафе запровадили дресскод

Вчора, 17:57

Удар по Харкову: Зеленський опублікував відео

Вчора, 17:42

Росія хоче посунути кордони НАТО: Кулеба назвав мету провокацій

Вчора, 17:36

У Мелітополі покупці масово скаржаться на огидну якість продуктів (фото)

Вчора, 17:35

Дочекався росію - у Бердянську знайшли труп місцевого жителя, який критикував колаборантів (відео, фото)

Вчора, 17:07

Приліт в гіпермаркет, загиблі та багато зниклих безвісти: що відомо про удар по Харкову

Вчора, 16:33

Золотий контроль - міськгаз у Мелітополі вразив цінами на техобслуговування (фото)

Вчора, 16:32

Грандіозний скандал у Росії: злито секретні документи про резиденцію Путіна в Ново-Огарьово

Вчора, 16:25

В окупованому Бердянському районі ДТП з трьома неповнолітніми (фото)

Вчора, 16:12

Укренерго оновило графік відключення світла

Вчора, 15:50

"Центр нової України": білоруський експерт припустив, навіщо Путін привіз Януковича до Лукашенка

Вчора, 15:35

В окупованому Мелітополі ВАЗ збив 11-річного хлопчика - дитину госпіталізували

Вчора, 14:47

Чи можливе припинення вогню в Україні: Зеленський пояснив

Вчора, 14:35

Одіозний комуніст із Мелітополя мріє обілетити окупантів на фронті (фото)

Вчора, 14:35

У Запоріжжі нетверезий водій, який скоїв ДТП, намагався втекти від патрульних

Вчора, 14:22

У Вірменії здійснив екстрену посадку гелікоптер з Пашиняном на борту
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    19

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Сквиртослав

    13 октября 2022, 14:37

    Я такому "мелитопольцу" с удовольствием обоссу лицо1 но проблема в том, что он сыкливое животное и не придёт на встречу, а сразу побежит к свинособакам бить челобитную в попытках подстраховать свой пердак1

    user avatar Гость

    13 октября 2022, 12:28

    К ебалицкому будем ходить дружно греться в его маленькую хибару

    user avatar Мелитополец

    13 октября 2022, 12:25

    Твердотопливные автономные котельные, в том числе и на инфраструктурных объектах, раздеребанили еще Ваня и Миня, когда Федоров организовал свои котельные для отопления школ, чтобы бюджетные деньги капали в его карман. Теперь активно воруют гуманитарку для ВСУ и переселенцев. И кто-то жаждет возвращения этих мразей обратно в город? Ну только майданутые укронацисты могут мечтать об этом. Адекватные жители давно сделали свой выбор.

    user avatar Даня

    13 октября 2022, 11:24

    Сейчас они сделают виноватыми всех кто не предоставил доступ в квартиры. Уже активно греют эту тему...

    user avatar Лена

    13 октября 2022, 10:56

    Все нормальные,трезвые и умные люди из расеи потикали,и какое там теперь развитие?Даёшь ваз копейку?

    user avatar Гость

    13 октября 2022, 10:54

    Украину то Европа отстроит,а паРашке я не завидую,захлебнутся в своем говне и советских технологиях,ибо теперь весь цивилизованный мир от них шарахаться,как от спидоносных наркоманов будет!

    user avatar Гость

    13 октября 2022, 10:52

    На подконтрольной территории Украины перебои с энергоносителями потому,что рашевские уроды решили,что с какого то хера можно кидать ракеты,убивать детей и мирных,и рушить инфраструктуру.Оголтелый Гитлер когда то тоже так думал,и чем закончилось?Так что нехер писать ерунду,в Рашке и сейчас отсталых районов полно,без газа без света и без унитазов,вот весь этот сброд рушит наши нормальные города,потому,что им норм жизни никогда не видать!

    user avatar Житель

    13 октября 2022, 09:33

    666. Съебись в пильшу! Гивно!

    user avatar Гость

    13 октября 2022, 09:16

    А в Украине будет отопления???? "За собой смотрите.

    user avatar Гость

    13 октября 2022, 08:54

    Вот увидите-замёрзшие свинособаки полезут по частным домам .

    user avatar Гость

    13 октября 2022, 08:51

    Судя по словесному поносу ЕБалицког то партизаны живут в частных домах и с углём завезённым при Украине.Знач у кого уголь- тот и партизан.Песец!

    user avatar 666

    13 октября 2022, 08:47

    Житель13 октября 2022, 08:30 Питар ватный, вали к дряхлому фюреру в страну третьего мира паРашу. При Украине газ был всегда, не то, что при оккупантах

    user avatar Гость

    13 октября 2022, 08:44

    Пока свинособаки не пришли,проблем НЕ БЫЛО!

    user avatar Житель

    13 октября 2022, 08:30

    Как и Украина только обещает! Никакой разницы для простых жителей.

    user avatar Гость

    13 октября 2022, 08:13

    Вы лучше скажите как дела на вашей территории. Свет, вода с перебоями, веерное отключение света. Газа почти нет. А вы пишите о них. С себя начните.

    user avatar Сквиртослав

    13 октября 2022, 07:49

    Красят трубы, что бы такие ведомые как ты писали тут про труд свинособак рюських1 а по факту - епал в голову каждого ватника и еже с ним1

    user avatar Гость

    13 октября 2022, 07:36

    Если не будет газа, то почему сейчас по всему городу газовщики трубы красят, распределительные узлы возле проверяют?

    user avatar Гость

    13 октября 2022, 07:34

    А что там с отопительным сезоном вна? ))))))

    user avatar Гость

    13 октября 2022, 06:59

    Ну если даже они обвиняют во всем киевскую власть,легче жеисего переложить свой обмер на чужую голову,так пусть покапжут на что они способны!А ни на что!Магазины-гавно!Продукты-гавно!Армия-гавно!Фюрер-гавно!Ну и Нахера нам все это. Гавно?Свое было гавно,а это ещё хуже!Валите в свою рашку и сидите там в своем гавне!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.