![Мелитопольцы помогли близким погибших в результате обстрелов Запорожья семей (фото)](/images/news/2022/10/301605.jpg?1666259175)
Мешканцям Мелітополя вдалося врятуватись від окупації, але на підконтрольній Україні території їх життя обірвали ворожі ракети.
Російські військові злочинці регулярно обстрілюють Запоріжжя. Рашистські снаряди, випущені по житловим будинкам, вбивають мирних жителів. Є серед убитих та переселенці з тимчасово окупованого Мелітополя, які знайшли тимчасовий притулок в обласному центрі.
Сім'я Пружинникових переселилася до Запоріжжя кілька місяців тому, проте "руський мир" і тут їх знайшов. У ніч із 9 на 10 жовтня російська ракета потрапила до будинку, де у орендованій квартирі жили Микола, Оксана та їхня 10-річна донька Ксенія.
Тієї ж фатальної ночі від рук рашистів трагічно загинув студент-маркетолог 3 курсу ТДАТУ ім. Д. Моторного Антон Кондратенко разом зі своєю мамою Юлією.
Відомі мелітопольські волонтери Олександр Любишко та Валерій Газаєв, які оголосили збирання коштів для допомоги постраждалим внаслідок ворожих атак по Запоріжжю, передали сім'я загиблих підтримку від українців. Близьким родини Кондратенків, а також матері Оксани Пружинникової, яка в один момент втратила доньку, зятя та онуку, перерахували по 30 тисяч гривень. Ці кошти будуть направлені на кремацію, доставку праху для захоронення загиблих.