![Гауляйтер Мелитополя Г. Данильченко угрожает маршрутчикам за повышение стоимости проезда](/images/news/2022/10/301663.jpg?1666330993)
У Мелітополі водії маршруток стали встановлювати власний тариф на проїзд. Обурення городян нарешті долетіло і до вух гауляйтерів.
У своєму нещодавньому так званому брифінгу псевдо-мер Мелітополя Галина Данильченко вперше висловилася щодо болючої для мелітопольців проблеми вартості проїзду у міських маршрутках.
Гауляйтер Галина запевняє, що її "дуже хвилюють ціни на маршрутки в Мелітополі" і розповідає, що за "її інформацією маршрутники самовільно стали завищувати вартість проїзду". Цікаво, що за "джерела інформації" такі у гауляйтера, коли для того, щоб дізнатися про реальний стан речей, їй було б достатньо просто заглянути в пару маршруток. Але державна зрадниця Данильченко вже давно звикла їздити на персональній іномарці під охороною та з конвоєм озброєних орків – куди такій важливій персоні до мелітопольських маршруток та інших міських проблем. От і дізнається про ситуацію в місті з якихось своїх "джерел".
І тут, схоже, що ранок Г. Данильченко починається з читання матеріалів РІА-Мелітополь, адже саме ми повідомляли раніше, що в Мелітополі настала повна анархія з цінами проїзду у громадському транспорті: без видимих причин окремі водії маршруток стали вимагати з пасажирів не звичні за час окупації 10 гривень, а вже 12 гривень чи 15 рублів. Одного разу вже маршрутникам вдався цей "трюк", коли вони самовільно підняли вартість проїзду до 10 гривень на початку війни і на це тоді ніхто не відреагував, і тепер вони, мабуть, відчули безкарність. Регулюванням цін на проїзд у міському транспорті ніхто з окупаційної адміністрації не займався весь цей час і тільки тепер проблема дійшла до гауляйтера у спідниці.
Щоправда, у Данильченко якісь свої, "альтернативні" відомості: вона розповідає про якісь 20 рублів за проїзд і наївно просить водіїв "дотримуватися поточного курсу рубля до гривні", начебто в цьому справжня причина підвищення цін.
Як запобіжний захід такого свавілля гауляйтер анонсувала "рейди" з перевірки вартості проїзду і пригрозила покарати всіх, хто "самовільно встановлює вартість проїзду". У такому разі окупантам доведеться знизити ціну на проїзд до довоєнних 5 гривень, бо й такса в 10 гривень була "самовільною" та "незаконною".
Як водіїв-порушників "каратимуть" пані Г. не уточнила, проте виходячи з практики терору, встановленого російськими окупантами в Мелітополі, їм будуть погрожувати потраплянням "на підвал" та особливими "профілактичними бесідами". А після указу Путіна про запровадження "воєнного стану" у Запорізькій області можуть загрожувати і відібранням усього майна "на військові потреби".