![С наилучшими пожеланиями: партизаны обратились к гауляйтеру Е. Балицкому (фото)](/images/news/2022/10/302356.jpg?1666973907)
Відомий мелітопольський колаборант Є. Балицький, який мріє контролювати всю область, є однією з головних цілей для підпільників.
Днями місцеві партизани оголосили полювання на сина гауляйтера. Містом розвісили листівки із зображенням нащадка фейкового губернатора з проханням повернутися на фронт, де на нього дуже чекають. Нагадаємо, гауляйтер Є.Балицький помпезно оголосив про вступ сина до добровольчого батальйону ім. Судоплатова і навіть привів його до присяги. Але потім, трохи позувавши на камеру, Олександр Балицький повернувся до звичного способу життя, вирушивши до Криму.
Тепер звернення українських партизанів стосується безпосередньо самого зрадника Є. Балицького. У тимчасово окупованій Василівці патріоти розвісили листівки з теплими побажаннями гауляйтеру. Зі зрозумілих причин, на опублікованих фото складно розібрати написане, але, напевно, посіпаки "губернатора" вже давно передали йому послання. А співробітники рашистських правоохоронних органів тим часом проводять масові перевірки містом, намагаючись вирахувати місцевих патріотів.