![Кто из чиновников в оккупированном Мелитополе организовывал финансовую систему росбанков (фото)](/images/news/2022/11/302707.jpg?1667329271)
У тимчасово окупованому Мелітополі не залишилося жодного українського банку. А всі вкрадені приміщення фінансових структур, меблі та обладнання нині використовують рашисти.
Така форма власності фінустанови означає, що відповідальність за своїми зобов'язаннями банк несе виключно у розмірах вкладів засновників. Іншими словами, якщо сума вкладу, фінансової операції, транзакції перевищуватиме суму статутного капіталу банку і з грошима щось станеться – повернути їх клієнт не зможе.
До речі, відкривати та організовувати роботу ворожої фінансової установи окупантам допомагали:
- Юлія Струкова
- Андрій Геннадійович Биковський (колишній співробітник лінійного відділу поліції)
- Руслан Струков чоловік Юліі Струковой (пенсіонер МВС – працював у спецназі).
- Останній примудряється отримувати пенсію від України та працювати на ворога.
Примітно, що цей банк не вселяв довіри навіть гауляйтеру Е, Балицькому, бо у разі закриття ТОВ забрати гроші з рахунків буде просто неможливо. Тому Балицький особисто сприяв тому, щоб до Мелітополя завели ПАТ «Промзв'язокбанк» - російський банк, заснований 1995 року. Його штаб-квартира знаходиться у Москві. ПСБ входить у складений Банком Росії перелік системно значимих кредитних організацій, і навіть у ТОП-10 банків країни за обсягом активів. Його власником вважають Петра Фрадкова – сина колишнього прем'єра Росії Михайла Фрадкова.
Перше його відділення зайняло площі Альфа-Банку на вулиці Героїв України.
Так ось роботу цього банку загалом по місту організовувала, зокрема, сімейна парочка колаборантів-чиновників Мелітопольського виконкому. Про одну особу ми вже розповідали. Оксана Пічка – генеральний менеджер проектів Агентства розвитку Мелітополя, голова правління «Клубу ділових жінок» та вічна підліза перших осіб міста. Тепер Оксана підлизує іншим та в іншому місці.
А оскільки Оксана у справах фінансових, втім, як і в інших, розуміється погано, то основну роботу організації фінансово-господарської діяльності структури вів саме її чоловік-підкаблучник – Ілля Сергійович Крахмалов. Тридцятишестирічний чиновник професійний фінансист, на відміну від своєї дружини. До війни він працював у банківській сфері, у відділенні Ощадбанку.
Потім перейшов на роботу до органів влади і в свій час був директором Агентства розвитку Мелітополя. А оскільки не зміг проявити себе, як керівник, був знижений на посаді до заступника директора.
Пізніше жіночий колектив взагалі «з'їв» Крахмалова і він звільнився.
До речі, він був одним із організаторів громадської організації "Ділові жінки Мелітополя" та координував її діяльність спільно з недалекою дружиною Оксаною Пічкою.
Після захоплення міста військами Російської Федерації, Крохмалов надихнувся і знову почав будувати кар'єру фінансиста. Він якраз причетний до організації філії ПАТ «Промзв'язокбанк» на території міста.
Відомо, що екс-чиновник уже одержав громадянство росії. Кажуть, він завжди був затятим прихильником «російського світу» і особисто путіна.
Сімейному подружжю зрадників загрожує кримінальна відповідальність та економічні санкції. За чутками, вони давно прораховують план втечі до росії.