![Жителей Мелитопольского района предупредили о неприятном соседстве](/images/news/2022/11/303159.jpeg?1667766880)
Російські загарбники вже понад вісім місяців господарюють на Мелітопольщині і нахабства їх не мають межі.
Окупанти, які ще в перші дні повномасштабного вторгнення захвалили регіон, почуваються тут дуже комфортно. Це й не дивно, адже таких умов життя у російських глибинках, звідки приїхали рашисти, вони не бачили. Багато мешканців Мелітопольщини були змушені покинути свої будинки та виїхати на підконтрольну Україні територію чи закордон, щоб урятуватися від "руського миру". Але будинки багатьох вимушених переселенців не порожні — у них заселяються окупанти та колаборанти.
Так, рашисти тепер живуть у "відтиснутих" будинках та квартирах у Мелітополі, а також інших "звільнених" населених пунктах. Крім цього, військові Росії оселилися на базах відпочинку на місцевих курортах, які цього року залишилися без туристів.
Жителів села Широке також попередили про неприємне сусідство. За наявною інформацією, днями до населеного пункту заїдуть російські вояки. Їх розселятимуть по будинках, звідки виїхали люди. Як показує практика, нерідко ці обов'язки беруть він місцеві пристосованці.
Зазначимо, що найчастіше загарбники не просто заселяються в приватні будинки, що порожні, а й ставлять у дворах і на городах свою військову техніку. Подібну практику вони використовують ще з 2014 року.