UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 17:10

Під час ворожого обстрілу Гуляйполя поранено чоловіка

Сьогодні, 17:09

ВМС: Чорноморський флот РФ втратив третину кораблів, Україні є над чим працювати

Сьогодні, 16:51

Ізраїль вдарив по великому об'єкту з виробництва зброї в Лівані (відео)

Сьогодні, 16:36

При Третій штурмовій відкрили школу управління дронами (відео)

Сьогодні, 16:11

Ворог здійснив 6 штурмів на Оріхівському напрямку

Сьогодні, 16:10

Ці фрукти не дадуть вам схуднути, хоча багато хто вважає їх "дієтичними"

Сьогодні, 16:03

Жителі Мелітополя стоять у чергах за закордонними паспортами під звуки повітряних тривог

Сьогодні, 15:50

Світ має все необхідне, щоб зупиняти "Шахеди" і ракети, потрібне тільки рішення, - Зеленський

Сьогодні, 15:30

Глава МЗС Польщі закликав США ухвалити допомогу Україні та Ізраїлю після атаки Ірану

Сьогодні, 15:11

Україна засудила масовану атаку Ірану на Ізраїль

Сьогодні, 15:05

Російські терористи готуються до проведення чергової провокації на Запорізькій АЕС - Розвідка

Сьогодні, 14:50

Із яких країн ЄС масово виїжджають українські біженці: дані Євростату

Сьогодні, 14:50

Як мелітопольцям за кордоном оновити дані військового обліку та що буде, якщо цього не зробити

Сьогодні, 14:29

Де в Україні найвищі та найнижчі пенсії: ПФУ оприлюднив свіжі дані

Сьогодні, 14:12

Росіянам наказали захопити Часів Яр до 9 травня, ЗСУ посилюють оборону, - Сирський

Сьогодні, 14:10

В Запоріжжі очікуються грози

Сьогодні, 13:50

Поляки на квадроциклах "прорвали" кордон України з Угорщиною (відео)

Сьогодні, 13:42

"Щось не подобається? Забирайтеся!" - чому окупанти забирають у мелітопольців житло, оформлене за російськими законами

Сьогодні, 13:36

Як паліативним пацієнтам отримати знеболюючі безкоштовно: відповідь МОЗ

Сьогодні, 13:20

Росіяни зруйнували понад 11 000 житлових будинків у Запорізькій області

Сьогодні, 13:10

Сирський зробив заяву у 10 річницю початку АТО на Донбасі

Сьогодні, 12:50

Корисно і смачно: нутриціолог назвала 10 страв для детокс-сніданків

Сьогодні, 12:38

За тіло рашиста "Бабая" загарбники пропонували 100 тисяч доларів (відео)

Сьогодні, 12:30

У Мелітополі заблокують WhatsApp - у чому причина

Сьогодні, 12:27

Майже 900 окупантів та 63 автомобілі. Генштаб поновив втрати РФ в Україні
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    10

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    08 ноября 2022, 06:11

    Федоров а у нас в Мелитополе есть газ и дешевле на много чем был почему

    user avatar Гость

    07 ноября 2022, 19:42

    Афина, если верим скотам расийским, то Украины нет, ее скоты за два дня захватили, так ведь дурачили руцких недоумков на сасии? И ты дальше продолжаешь верить тем кто рюзьких за тупой скот держит?

    user avatar Егор

    07 ноября 2022, 17:38

    Афіна, таких як ти вашою собачою мовою називають ублюдки

    user avatar Орест

    07 ноября 2022, 17:19

    Афіні. Ти не @,ти сучий потрох. В той момент, коли тебе виплюнула проблядь, було сонячне затемнення. А сьогодні з річницею жовтневого перевороту орків, колоборантів і шибздонутих моральних виродків типу тебе дуже файно привітали ЗСУ

    user avatar Гость

    07 ноября 2022, 16:23

    бальному существу афине, не стыдно что руссо фашисты бомбят мирных? Ублюдство вы руское.

    user avatar Афина

    07 ноября 2022, 13:47

    Раз некоторые не понимают , что нечего делать в Запорожье, значит ВС РФ плохо работают! Мало взрывов вам? Тогда совет: увидели, что более 50 военных расквартировывают - бегите подальше. Увидели скопление техники - бегите подальше из этого района. ***//*** А конеголовый значит психически здоров? ***//*** Возле Мелитополя сейчас капитально ремонтируют дорогу, снимали слой больше метра, с бетонной подушкой, при Украине такого точно не было. У меня родственник там работает и 80000 руб получает, это 1250 $, а при Украине за такую работу 400-450 $ платили. Уже на всех освобождённых территориях зарплаты выше 1000 $. Хотя доллары привожу только для сравнения - они теперь будут всё менее популярны в мире. ***//*** Что "@" означает? Надеюсь не обзываешь так? В Мелитополе реально почти столько же людей, сколько было до 24 февраля, это точно. Может 5-6 процентов сдрыснули, не более.

    user avatar Гость

    07 ноября 2022, 12:42

    Помоему афина психически больна или просто расиянка, что есть одно и тоже. Оно блеет людям из Запорожье «эвакуироваться» к расейским фашистам??? :’)) больное существо, это же не человек, это что то узькое.

    user avatar еbalizkiygondon

    07 ноября 2022, 12:32

    @afina какое видео RDA посмотреть ??? Которые он из Канады выставляет? Адепт узкого мира, сидящий на загнивающем западе. Все остальное звучит как угроза.... ну либо бессильная злоба, что ж так грубо -то, куда налет интеллектуалки делся, оскал вылазит, или милого где-то под Бахмутом отминусили ??? Давай побольше таких постов, конечно же народ , сразу же вернется.

    user avatar Гость

    07 ноября 2022, 11:36

    Как прикольно сидеть и ждать когда ракета в гости прилетит, а мне пофиг главное что я не здрыснул , щас спущусь на центр рынок замохну соточку другую и довольно пошкондебаю до дома с надеждой что он ещё на месте.

    user avatar Афина

    07 ноября 2022, 11:12

    Какой конеголовый конченный! Мелитопольцы, как вы могли такого мэром выбрать!? ***//***В Мелитополе теперь пусть не 150, а 140 тыс людей , посмотрите видео РДА групп или Планета турбин. Сдрыснувшие, возвращайтесь домой, вам же лучше будет. Да и жителям Запорожья тоже лучше эвакуироваться в Мелитополь. ***//*** Со 105-летием Великой Октябрьской социалистической революции! Всех! И хрюкающих нациков, и даже конеголового с Зализончиком! Ур-ра!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.