![Стало известно, кому оккупанты будут раздавать «национализированные» базы отдыха на Азовском побережье (фото)](/images/news/2022/11/303247.jpg?1667855718)
Окупанти в Мелітополі зайнялися складанням туристичного маршруту та включили до нього острів Хортиця.
«Дурень думкою багатіє» – говорить українське прислів'я. Так і окупанти, захопивши частину Запорізької області, вони вже малюють плани про новий туристичний сезон та грошові потоки.
Днями до Мелітополя прибули чергові гастролери – в.о. міністра культури, спорту та туризму Запорізької області Радик Ісякаєв та його підлеглі.
Обговорювали тему створення туристичного кластера «Азовське узбережжя» на півтори тисячі об'єктів, використовуючи досвід Криму. Для цього навіть створили державне унітарне підприємство «Курорти Запорізької області».
У своїх далекосяжних планах окупанти з колаборантами так роздухарилися, що навіть включили в туристичні маршрути острів Хортиця, розташований на підконтрольній Україні території.
- У Кирилівці, Приморську, Бердянську зазвичай високі показники щодо заповнення засобів розміщення. Наразі розробляється туристичний кластер, у рамках якого передбачено створення туристично-інформаційного центру в Мелітополі, у майбутньому – на Хортиці, - заявив Ісякаєва.
Гастролер також ясно дав зрозуміти, між ким будуть поділені всі бази відпочинку, які колаборанти з окупантами вже віджали у підприємців. За словами Ісякаєва, інвесторами будуть бізнесмени з Москви та Санк-Петербурга, які нібито вже готові вкладати свої капітали у проекти.
У розвиток інфраструктури цих баз відпочинку з басейнами, розважальними комплексами та сучасними готельними номерами їх власники вкладали мільйони. Таким чином так звані московські та пітерські інвестори прийдуть на все готове.
Одне гастролер Ісякаєв забув сказати, що туристичний сезон у Кирилівці та інших окупованих містах Запорізької області минулого літа було повністю зірвано. Ніхто з відпочиваючих не ризикнув приїхати до регіону, де йдуть бойові дії. Аналогічна ситуація і з туристичним бізнесом у нібито благополучному Криму де напівпорожні бази відпочинку, які намагаються заповнити бюджетниками. До речі, у окупованому Мелітополі державні структури цього літа отримували листи від ТОВ «Здоров'я та просвітництво нації» міста Білгород. Чиновників буквально просили відпочити дешево у Криму. Відразу видно – шалений попит на путівки.