![В Запорожье парень за стрельбу по мусорным бакам получил приглашение в военкомат (фото)](/images/news/2022/11/303320.jpg?1667911635)
В одній із багатоповерхівок Хортицького району 4 листопада компанія розпивала алкогольні напої. Якоїсь миті п'яний 30-річний чоловік вирішив постріляти з пневматичної зброї по сміттєвих баках.
Місцеві жителі одразу повідомили поліції. Порушник отримав не лише протокол, а й офіційне «запрошення» до військкомату для проходження служби. Зброю у чоловіка також вилучили.
Нагадаємо, в окупованому Мелітополі стали зникати люди – за екс-поліцейським зник спортсмен.