![В Одесской области мужчина выстрелил в ребенка из ружья, перепутав с лисой](/images/news/2022/11/303342.jpg?1667932871)
На Одещині чоловік поранив дівчинку з рушниці, переплутавши з лисицею. Про це повідомили у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Зазначається, що до єдиної диспетчерської центру надійшов дзвінок з Ширяївської громади про поранення дитини. На місце події була екстрено спрямована бригада медиків.
"На місці з’ясувалося, що 13-річна дівчинка отримала вогнепальне поранення правої та лівої гомілок, а також передньої черевної стінки. Зі слів сусіда, він був на полюванні і стріляв у лисицю, але випадково влучив у дитину", - йдеться у повідомленні.
Медики надали дівчинці першу допомогу і екстрено госпіталізували до Ширяєвської центральної районної лікарні.