![В Мелитопольском районе подозреваемого, который хотел сдать ружье, задержали оккупанты](/images/news/2022/11/303395.jpg?1667989510)
У невказаному населеному пункті Мелітопольського району відважна «поліція» окупантів затримала підозрюваного у якомусь злочині. Причому після того, як той добровільно здав зброю.
Як пояснив сам затриманий, рушницю, на яку не було жодних документів, він здав добровільно. Що, втім, не завадило поліції затримати його і почати проводити якусь "перевірку".
Дивовижну вибірковість виявляють «правоохоронні органи» рашистів. Днями, наприклад, так званий «начальник УВС по Мелітополю та Мелітопольському району» відпустив підозрюваного у розбої. При тому, що на злочин 16-річний молодик пішов п'яний і з «автоматом» - правда, зброя, як з'ясувалося пізніше, була іграшкова.