![В Мелитополе из учреждений образования начали вывозить мебель и технику – Иван Федоров (видео)](/images/news/2022/11/303575.jpg?1668164151)
У Мелітополі окупанти готуються до якогось великого кіпішу. Сьогодні мешканці міста спостерігали, як зі школи мистецтв у мікрорайоні люди виносять меблі.
А кілька днів тому такий самий рух був помічений ще у двох закладах позашкільної освіти.
- Два дні тому вони почали виносити меблі та обладнання з музичної школи. Вона була нещодавно капітально відремонтована за рахунок грантів наших європейських партнерів. Виносять столи та LED-екрани. Така сама ситуація і в художній школі, – зазначив Мелітопольський міський голова Іван Федоров у прямому ефірі.
За останній місяць в цілому рашисти багато чого встигли вкрасти в Мелітополі, включаючи підприємства, АЗС , лікарні, школи і навіть заповідник «Кам’яна Могила».
До речі, пограбуванням унікальної у географічному та історичному плані Кам'яної Могили зайнявся особисто путін, як колись свого часу на загадковий український Стоунхендж звернув увагу Гітлер. Відомо, що німецька секретна служба "Аненербе" вивчала таємничий кам'яний курган в Україні.
Президент Росії розпорядився особисто створити український музей-заповідник філією федерального музею "Херсонес Таврійський" у Севастополі.
Відомо, що директор музею Михайлов пішов на співпрацю із окупантами.
74869" data-width="100%">